ملت ایران:ابومسلم پس از حاشیه هایی که در بحثمدیریت پیش آمد و قرار بر این شد که خداداد عزیزی به همراه علی حنطه تیم ابومسلم را هدایت کند حالا شنیده می شود که این موضوع حاشیه سازی شده، در همین رابطه با خداداد عزیزی اسطوره فوتبالمان تماس گرفتیم. خداد عزیزی به سایت گل گفت: «فردا در این مورد جلسه ای داریم که معلوم می شود بحثابومسلم به کجا خواهد رسید. من به خاطر مردم هستم و به خاطر مردم هم تلاش می کنم و امیدوارم هر اتفاقی می افتد فقط باعثشادی مردم خراسان و به ویژه مشهد موفقیت و درخشش نام ابومسلم باشد.»
خداداد عزیزی در ادامه در مورد بحثداوری بازی سپاهان و پرسپولیس و مشکلات پیش آمده بین علی دایی و قهرمانی گفت: «باشگاه پرسپولیس باشگاه بزرگی است که علاوه بر هزینه های زیادی که می کند باید جوابگوی خیلی از انتظارات مردم و هوادارانش باشد. بعضی وقت ها با یک اشتباه اتفاقات تلخی می افتد که لطمه های سختی به تیم می زند. من در این زمینه حق را به علی دایی می دهم و اعتقاد دارم که اگر آن اشتباه صورت نمی گرفت شاید نتیجه ای دیگر رقم می خورد. علی دایی حق دارد که عصبانی شود و من هم امیدوارم این مشکلات در فوتبال ما کمتر اتفاق بیفتد.»
خداداد عزیزی که یکی از منتقدان کی روش هم به شمار می رود در مورد اختلاف پیش آمده بین هادی عقیلی و کی روش و احضار هادی عقیلی به کمیته انضباطی پس از مصاحبه اش در مورد کی روش و بحثمحرومیتش توسط کمیته انضباطی گفت: «به نظر من بعید می دانم چنین اتفاقی بیفتد چرا که آقای حسن زاده را می شناسم، ایشان همیشه طرفدار عدالت و حق بوده اند. اگر قرار باشد کی روش یا هر کس دیگری حرفی بر علیه کسی بزند و آن شخص از خودش دفاع نکند دیگر سنگ روی سنگ بند نمی شود. انسان ها حق دفاع از خودشان را دارند و هادی هم در این زمینه از خودش دفاع کرد. اگر قرار باشد که این اتفاقات بیفتد به نظر من ظلم و ظالم پرورش می یابد. کی روش برعلیه هادی عقیلی و مسائل شخصی اش حرف زده و هادی هم از خودش دفاع کرده است. من به شخصه بعید می دانم کمیته انضباطی بخواهد جریمه ای برای هادی در نظر بگیرد.»