ملت ایران: در هفته گذشته اتفاقی خوب در کانون هواداران داماش روی داد و آن تشکیل شدن کانون بانوان هواداران داماش بود. در این کانون که خانوم فاطمه شیرزاد عضو شورای شهر رشت هم عضویت پیدا کرده است، قرار است به مسایل کلان و خرد خانوم ها در مورد ورزش و نوع کمک های متقابل آنها و باشگاه داماش پرداخته شود.
اینکه مسئولان داماش در این ضمینه پیش قدم شده اند اتفاق خوبی است و باید دانست که یکی از اصلی ترین راه های پاک کردن و سالم نمودن جو ورزشگاه های ما کشیده شدن هوادارای به کانون خانواده هاست و این امر مقدور نخواهد شد مگر با مشارکت خانوم ها.

باشگاه داماش در چند سال گذشته در چندین رشته مختلف بانوان از جمله فوتسال، بسکتبال و ورزش های رزمی فعالیت داشت و به دلیل همان داستان همیشگی مشکلات مالی حضورش کمرنگ شده بود. حالا که اعضای تازه از راه رسیده شورای شهر یکی یکی آمادگی خود را برای خدمت به ورزش شهر رشت اعلام نموده اند، باید از پتانسیل بالای موجود در رشت که در میان خیل انبوه هواداران ورزش نهفته است حداکثر استفاده را نمود. یادمان باشد جامعه ی ما با ورزش و موفقیت های آن می تواند به اوج شادی و نشاط برسد و این امر اتفاق نمی افتد مگر با مشارکت همه ی اعضای یک جامعه، دختر و پسر، پیر و جوان. شور و نشاط ورزشی می تواند همان کیمیایی باشد که جامعه ما مدتهاست در به در یافتنش هست.