ملت ایران: تیم بسکتبال فولاد ماهان سپاهان با شکست تیم چند ملیتی الریان قطر مقام قهرمانی رقابت های جام باشگاه های آسیا را از آن خود کرد.

فینال رقابت های جام باشگاه های آسیا با مصاف نماینده ایران و قطر چند ملیتی در بیست و چهارمین دوره رقابت های جام باشگاه های آسیا از ساعت ۱۸ به وقت محلی در اردن محل برگزاری این رقابت ها آغاز شد. در این دیدار محسن صادق زاده سرمربی نام آشنای ماهانی ها که در دیدارهای گذشته خود با ترکیب جواد داوری، اوشین ساهاکیان، حامد حدادی، مهدی کامرانی و سانی بچیرویچ به میدان رفته بود در این دیدار نیز ترکیب اولیه تیم را حفظ نمود.

کوارتر نخست با نتیجه نزدیک ۱۹ بر ۱۸ به سود قطری ها پایان یافت. کوارتر دوم با تجربه بازیکنان ماهانی برتری ۲۳ بر ۱۶ را برای آسمان خراشان کشورمان به همراه داشت تا نیمه نخست با برتری فولاد ماهان سپاهان پایان یابد. با شروع نیمه دوم بازی و در کوارتر سوم نماینده قطر به پیروزی ۲۸ بر ۱۷ دست یافت. با شروع کوارتر چهارم ماهانی ها برای حریف خود تیم چند ملیتی قطر قدرتنمایی کردند تا این دیدار با نتیجه ۸۴ بر ۷۴ به سود فولاد ماهان سپاهان پایان پذیرد و نماینده کشورمان به عنوان نخستین تیم بسکتبال شهرستانی تاریخ ایران با اقتدار مقام قهرمانی جام باشگاه های آسیا را کسب نماید.

حامد حدادی با کسب ۲۰ امتیاز و ۱۴ ریباند به عنوان تاثیرگذار ترین بازیکن ماهان انتخاب شد. مهدی کامرانی و سانی بچیرویچ نیز به ترتیب با کسب ۲۱ و ۱۹ امتیاز به عنوان امتیاز آورترین بازیکنان تیم فولاد ماهان شناخته شدند.