ملت ایران: ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی، اعلام کرد اگر خوان ماتا می خواهد جایگاهی ثابت در تیم او پیدا کند، باید یاد بگیرد آن طور که او می خواهد بازی کند.

مورینیو در دیدار شب گذشته تیمش مقابل فولام از ماتا استفاده نکرد و در غیاب این ستاره اسپانیایی، آبی ها با دو گل اسکار و جان اوبی میکل به پیروزی رسیدند.

پس از این پیروزی، آقای خاص بار دیگر از ماتا خواست تا با ثبت مورد نظر او انطباق پیدا کند و در مورد دلیل عدم حضور این بازیکن در فهرست تیم گفت: " اسکار به عنوان شماره ۱۰، خلاقیت مورد نظر ما را تامین می کند و توانایی پرس و دفاع کردن هم دارد.

خوان باید یاد بگیرد که به شیوه ای که من می خواهم بازی کند. او باید ثبات بیشتری داشته باشد و وقتی تیم توپ را از دست می دهد، بیشتر در بازی نقش ایفا کند.

فکر می کنم این تقصیر او نیست. این شیوه ای است که او در چند سال اخیر بازی کرده است. "

چلسی با پیروزی مقابل فولام، دو شکست اخیرش را جبران کرد و مورینیو از اینکه تیمش به مسیر پیروزی برگشت، خوشحال است.

" ما بعد از شکست مقابل اورتون، بسیار بسیار ناراحت به خانه برگشتیم و امروز خیلی خیلی خوشحال به خانه می رویم.

این نتیجه بهتر از نتیجه ای بود که مقابل اورتون گرفتیم. البته فکر می کنم ما مقابل اورتون خیلی بهتر از این دیدار بازی کردیم اما این نتیجه است که اهمیت دارد.

بعد از یک شروع ضعیف، که بسیاری گفتند بدترین شروع چلسی در یک دهه اخیر بوده، حالا می توانید به جدول نگاه کنید؛ هیچ کس بالاتر از ما نیست.

زیبایی لیگ برتر این است که همه می بازند و همه امتیاز از دست می دهند. هر شش تیم بالای جدول شکست خورده اند؛ پس مشکلی نیست. "

من می دانم که خیلی خوبی بازی نمی کنیم اما ما کار خواهیم کرد. ما حرفه ای هستیم و همه باید به سختی تلاش کنند. "