ملت ایران: فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه رئال مادرید، اعلام کرد که قصد دارد ۴۰۰ میلیون یورو برای بازسازی ورزشگاه سانتیاگو برنابئو هزینه کند؛ برنامه ای که شامل ساخت یک سقف متحرک خواهد بود.
ورزشگاه ۸۵ هزار نفری رئال یکی از زیباترین ورزشگاه های دنیاست اما پرس قصد دارد با بازسازی آن و اضافه کردن امکانات جدید، آن را مدرن تر کند.
او به آ. اس گفت: " در مورد توافق ما با شهرداری مادرید، فرجام خواهی صورت گرفت و قاضی پرونده را به حال تعلیق در آورده بود اما دادگاه عالی رای به ادامه کار داد و ما می توانیم برنامه مان را از سر بگیریم. قصد داریم یک ورزشگاه فوق العاده بسازیم، یک ورزشگاه مسقف با سیستم تهویه مطبوع. "
پرس همچنین فاش کرد که برای ساخت این ورزشگاه، ۴۰۰-۳۰۰ میلیون یورو وام خواهند گرفت و امیدوار است که با این تغییرات، بتوانند از ورزشگاه جدیدشان سالی ۸۰ میلیون یورو درآمد داشته باشند.
او همچنین در مورد پیشنهادی که در آمریکا برای قرار دادن سهام باشگاه رئال در بورس به او شده بود، گفت: " در آخرین سفرم به آمریکا، به من پیشنهاد شد تا ۱۰ درصد از سهام باشگاه را در بورس به فروش بگذارم اما این پیشنهادرا رد کردم. "