ملت ایران:مدافع گلزن و باتجربه نفت تهران که در تیم ملی امید هم جزو خوب‌های این تیم بود حالا در آستانه بازی با تیم سابقش ملوان حرف‌های جالبی می‌زند. امین حاج محمد که انگیزه زیادی برای این بازی دارد حرف‌های جالبی برای گفتن دارد.

از بازی با سایپا بگو؟

من احساس می‌کنم که سایپایی‌ها بهتر بازی کردن و حق ما برد نبود و من فکر می‌کنم مساوی نتیجه‌ای بود که اگرچه به ضرر ما بود اما در آن شرایط بازی از کسب مساوی هم راضی هستیم. ما می‌توانستیم با یک برد به صدرجدول برسیم که این اتفاق نیفتاد.

تیم نفت با توجه به مهاجمان خوبی که دارد چند هفته‌ای است در گلزنی ضعیف عمل می‌کند؟

فکر نمی‌کنم هیچ تیمی مثل ما فورواردهای خوبی داشته باشد، نزهتی، اولادی و رضا نورزی که فکر می‌کنم بهترین مهاجم ایران است را در اختیار داریم اما در زمین تختی که خیلی خراب بود موقعیت جور نشد و بازی مدام درگیرانه در وسط زمین بود. من فکر می‌کنم قطعا خط حمله ما خیلی قوی است و جبران مافات را به زودی می‌کند.

با این شرایط که می‌گویی فکر می‌کنی نفت به صدرجدول برسد؟

ما یک بازی در خانه با ملوان داریم و فولاد یک بازی سخت با سایپا دارد من فکر می‌کنم با شکست ملوان و توقف فولاد این اتفاق برایمان بیفتد و دور از دسترس نیست.

مدتی است که دیگر مثل هفته‌های ابتدایی گل نمی‌زنی؟

بعد از دو گلی که زدم مربیان مرا آنالیز کردند و در هر بازی یکی، دو بازیکن را مامور مهار من می‌کنند در بازی با پرسپولیس جلال حسینی که از دوستان خوبم هست، علنا مرا بغل کرده بود و نمی‌گذاشت حرکت کنم. به آقا جلال هم که نمی‌شد گفت در نتیجه بی‌خیال گلزنی شدم اما در مجموع باید بگویم که در همین بازی با سایپا هم ۲ بازیکن گذاشته بودند که مرا مهار کنند. به هر حال من وظیفه‌ام دفاع کردن و سعی می‌کردنم در مرحله بعد به گلزنی هم برسم.

بازی با تیم سابق‌ات با ملوان را چطور می‌بینی، خاطرات بدی از ملوانی‌ها داری؟

من هواداران ملوان را خیلی دوست دارم و هنوز هم با آنها در تماسم، آنها همیشه به من لطف داشتند و مدیون آنها هستم. اما از تیم ملوان اصلا خاطره خوشی نداشته و ندارم و در این بازی تلاشم را می‌کنم که ضربه سختی به آنها بزنم تا بداند که من چه بازیکنی هستم و بیشتر مرا بشناسند. به آنها در این بازی نشان می‌دهم که چه بازیکن را از دست دادند در آخر هم باید بگویم که ملوان روزی به شرایط خوب برسد تا هواداران خوبش از بازی آنها لذت ببرند.