ملت ایران:مدافع چپ تیم ملی و سپاهان حالا در نبود جباری و محرم در پست هافبک میانی ظاهر شده و انصافا هم خوب کار می‌کند. احسان حاج صفی بازیکنی که جزو باتجربه‌های سپاهان به شمار می‌رود در آستانه بازی با پرسپولیس می‌تواند یکی از تاثیرگذار باشد.

اوضاع و احوال سپاهان در این روزها چطور ا ست؟

ما شرایط خیلی خوبی داریم روز به روز اوضاعمان بهتر می‌شود و تمرینات خوبی را هم پشت سر گذاشته‌ایم و با برد مقابل استقلال صنعتی هم بهتر شده‌ایم و می‌توانیم به شرایط ایده‌آلمان برسیم.

بازی در پست هافبک میانی برایت لذتبخش است؟

این پست معمولا پست جذابی است اما هیچ وقت در حد و اندازه‌های محرم و مجتبی نیستم. آنها در پست تخصصی خودشان بازی می‌کنند البته من قبلا هم در این پست بازی کردیم اما خب به خاطر شرایط و کمبود بازیکنی که داریم در این پست بازی کردم و از این به بعد هر جایی که مربی بخواهد با تلاش خود سعی می‌کنم در آن پست موفق ظاهر شوم.

رفتن مجتبی جباری به تیم ضربه زد؟

به نظر من مجتبی بازیکن بزرگی است که هر باشگاهی آرزو دارد که او را داشته باشد. ما در این پست آقای م حرم نویدکیا را داریم که ایشان مصدوم هستند برای همین در این پست مشکل داریم. امیدوارم شرایطی پیش بیاید که مجتبی برگردد چرا که می‌تواند کمک زیادی به ما بکند.

آنطور که معلوم است مجتبی دیگر برنمی‌گردد؟

من خیلی دوست داشتم که مجتبی برگردد به هر حال وجود مجتبی می‌توانست به تیم کمک کند وحیف شد که نیست اما اگر هم اوضاع را اینطور دیده که اگر برنگردد بهتر است حتما صلاح خویش را می‌داند و من هم هر کجا که باشد برایش آرزوی موفقیت و سربلندی می‌کنم.

فکر می‌کنی سپاهان بتواند موفقیت‌های فصل قبل را تکرار کند؟

شرایط سپاهان در چند هفته اول خوب نبود و واقعا هماهنگ نبودیم. اما اوضاعمان بهتر شده و من فکر می‌کنم با مجموعه‌ای که در اختیار داریم بتوانیم باز هم به موفقیت‌های خوبی برسیم چرا که سپاهان در هر شرایطی تیمی است که به خاطر شخصیت بزرگش پتانسیل موفقیت را دارد.

تو عضو ثابت تیم ملی بودی و فیکس هم بازی می کردی اما مدتی است که کمرنگ شده ای؟
خب من زمان آقای افشین قطبی فیکس بازی می کردم اما مربیگری سلیقه ای است و الان هم آقای کی روش صلاح می بیند که کمتر به من بازی دهد ومن هم سعی می کنم با تلاش و تمرین بیشتر به ترکیب اصلی برسم.
بازی با پرسپولیس را چطور می‌بینی؟
بازی های پرسپولیس همیشه جذاب بوده وگل داشته است. امیدوارم این بازی هم مثل همیشه قشنگ از کار در بیاید وبا توجه به اینکه ما در حضور هوادارن خودمان بازی می کنیم بتوانیم با تمرینات خوبی که انجام داده ایم بازی را ببریم و با کسب هر ۳امتیاز این بازی به صدر نزدیک شویم.