ملت ایران: چند هفته ای بود که او در باشگاهش به چالش خورده بود و جلسه هیات مدیره یکشنبه شب، به معنی جدایی او بود.

علیرضا رحیمی در طول دوران مدیریتش چالشهای زیادی را پشت سر گذاشت و می توان گفت اگرچه به لحاظ شخصیتی مورد احترام تک تک علاقه مندان به فوتبال بود اما نتوانست در حوزه مدیریت از پس کار در باشگاه سپاهان بر آید.

مهمترین نکته ای که می توان در مورد مدیریت رحیمی به عنوان شاخص جدایی او مطرح کرد بحثانتقال جباری بود. او که خود هر گاه فرصت صحبت می یافت به این نکته اشاره می کرد که فوتبالیست بوده است و شرایط یک فوتبالیست را درک می کند، وقتی جباری را به سپاهان آورد به اصل وفاداری یک بازیکن توجه نکرد و شماره ۸ را به ترکیب تیمش اضافه کرد که برخلاف تصوری که آن را برگ برنده رحیمی می دانست به پاشنه آشیل او بدل شد.

رابطه او و کرانچار که چندان تعریفی نداشت و وقتی رحیمی پشت جباری در آمد و هیات مدیره نظرش حمایت از کرانچار بود وضعیت برای زردها تغییر کرد.

آنچه مشخص است جباری پایانی بود بر چالشهای میان رحیمی و هیات مدیره که در نهایت پروسه مدیریت نه چندان قوی رحیمی در باشگاه سپاهان شکل گرفت.

رحیمی که پیشتر کارنامه ای قابل دفاع در فدراسیون هندبال ارائه نکرده بود و مقایسه این رشته با رشته های هم نوعش نظیر والیبال و بسکتبال خود گواهی بر این مدعاست راهی باشگاه سپاهان شد.

او که صادقانه دوست داشت باشگاه مورد علاقه اش را همیشه در اوج نگه دارد اما نتوانست یا نخواست بهترین تصمیمات ممکن را داشته باشد.

وضعیت ورود و خروج بازیکنان و مربی به خصوص نحوه نقل و انتقال سوال برانگیز بازیکنانی نظیر علیرضا مرزبان، محسن بنگر، رحمان احمدی، کلاه کج، برونو سزار، میلان سوشاک و… و عدم پاسخگویی صریح رحیمی در مورد شرایط این نقل و انتقالات، حذف رشته های غیر فوتبالی باشگاه سپاهان با وجود ارتقای بودجه باشگاه، فروش برخی املاک ارزشمند باشگاه سپاهان، جدایی تنی چند از ستاره های جوان این تیم نظیر سردار آزمون و اکبر ایمانی که می توانستند منبع درآمد یا ستاره های فعلی سپاهان باشند، توقف برنامه های زیادی از برنامه های سالانه باشگاه و از آن جمله کتاب لیگ و آماری که سایت باشگاه سپاهان ارائه می داد، عدم ارتباط شفاف و منطقی با رسانه ها و عدم برگزاری حتی یک نشست خبری با رسانه ها، سلسله شکایتهای پرشمار رحیمی و بی نتیجه ماندن همگی آنها، ناکامی در لیگ قهرمانان آسیا و … را می توان در کارنامه او به عنوان نکات منفی دید.

حالا رحیمی از سپاهان می رود و پشت سرش باشگاهی را می گذارد که باید برای بازگشت به مسیر قبلی، دوباره از مدیرانی کاربلد بهره گیرد.