ملت ایران:از پست ناگهانی محرم نویدکیا مشخص بود که شرایط در باشگاه سپاهان عادی نیست اما ۷۲ ساعت طول کشید تا پیش بینی نویدکیا روی صفحه شخصی‌اش در فیس‌بوک به حقیقت بپیوندد و علیرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه از سمت خود کنار برود.

رحیمی رئیس سابق فدراسیون هندبال که پس از جدایی محمدرضا ساکت مدیرعامل دیرپای سپاهان به این تیم پیوست، فوتبالیست سابق لیگ تخت‌جمشید و مدیرکل تربیت بدنی در این استان در دهه ۶۰ است و به نظر بهترین انتخاب برای سپاهان به نظر می‌رسید با این حال او هم مثل محمدرضا ساکت در فضایی نه چندان دوستانه و درگیر با سوال‌های گزنده مالی از کار خود کناره‌گیری کرد.

شب گذشته علیرضا رحیمی پس از یک جلسه دو، سه ساعت با مجتبی جباری و مدیربرنامه‌هایش وارد جلسه‌ای سخت و بنیان کن با اعضای هیات مدیره سپاهان شد که گوش‌های غریبه از بالا رفتن از صدای طرفین خبر می‌دهند، آنقدر بلند که هیچ کس امیدوار به پایان خوش جلسه نباشد. رحیمی که در دوران حضورش در سپاهان یک قهرمانی جام حذفی و یک نایب قهرمانی لیگ را برای این تیم به ارمغان آورده است دیشب در حالی از سمت خود کنار رفته که یقینا این مسئله در ادامه روند حرکتی سپاهان تأثیرگذار خواهد بود گفته می‌شود رحیمی حتی سوئیچ ماشین خود را تحویل داده و به طور قطع از سپاهان جدا شده است البته افرادی مثل تابش معاونت باشگاه کماکان عقیده دارند هیچ استعفایی صورت نگرفته و رحیمی سفت و محکم در جای خود حضور دارد که البته این خبر نادرستی است.

اما خبر مهم دیگر در باشگاه سپاهان به پایان همکاری مجتبی جباری و سپاهان برمی‌گردد، خبری که به جلسه روز گذشته رحیمی و جباری مربوط است به خاطر داشته باشیم موضوع مجتبی جباری و اتفاقات مربوط به آن یکی از دلایل زیرفشار قرار گرفتن رحیمی بوده است خریدی که قرار بود بزرگترین نقل و انتقال فصل باشد اما در نهایت مسبب قتل مدیریت علیرضا رحیمی شد.