ملت ایران: تیم فوتبال استقلال ایران که دیروز برای دیدار برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمان آسیا مقابل بوریرام به تایلند سفر کرده است، امروز نخستین تمرین خود را در شهر بوریرام برگزار می کند.
«خسرو حیدری» بازیکن ملی پوش تیم استقلال که با مصدومیت مواجه بود همچنان زیر نظر «امین نوروزی» معاون پزشکی باشگاه مشغول تمرین و فیزیوتراپی است.
تلاش کادرپزشکی استقلال براین است این بازیکن را به بازی حساس چهارشنبه برسانند وبه احتمال فراوان این مهم محقق می شود.
*به نقل از ایرنا, سه بازیکن استقلال به صورت اختصاصی امروز به تمرین پرداختند. سیدمهدی رحمتی، پژمان منتظری و خسرو حیدری در سالنی که خارج از هتل محل اقامت شان بود تمرین کردند.
* در حالی که استقلالی ها قصد تغییر هتل خود را داشتند این مساله تاکنون منتفی شده است. از آنجا که تمامی هتل های شهر بوریرام رزرو شده استقلالی ها به ناچار مجبور هستند روزهای آینده را هم در همین هتل تپناکورن سپری کنند.
نبودامکانات دراین هتل باعثشده بود تااستقلالی ها تصمیم به تغییر هتل خود بگیرند. هتل تپناکورن به رغم اینکه هتلی چهار ستاره است از امکانات خوبی برخوردار نیست.
*استقلال یک آشپز ایرانی را هم در تایلند به همراه دارد. از ظهر امروز آبی های پایتخت توانستند با هنر آشپزی وی غذاهای ایرانی را در تایلند صرف کنند.
*صبح امروز(یکشنبه) نشست آنالیز کادرفنی و با حضور بازیکنان برگزار شد. در این نشست فیلم بازی استقلال و ذوب آهن به نمایش گذاشته شد تا نقاط ضعف و قوت استقلال زیر ذره بین برود.
*هوای بوریرام به شدت گرم و شرجی است. دمای این شهر اکنون ۴۸ درجه بالای صفر است تا همین وضعیت برای استقلالی ها سخت باشد.
* استقلال آخرین تمرین خود قبل از بازی با بوریرام را در ورزشگاه تاندرکستل برگزار می کند. قرار است تمرین سه شنبه استقلال ساعت ۱۸ به وقت محلی بوریرام برگزار شود. به وقت ایران این تمرین ساعت ۱۵:۳۰ انجام می گیرد.
*بسیاری ازهواداران تیم بوریرام به محض دیدن بازیکنان استقلال به سمت آنها آمده و با آبی پوشان عکس یادگاری گرفتند. نکته قابل توجه این بود که آنها به خوبی فرهاد مجیدی را می شناختند.
* گرمای هوای بوریرام و عدم امکانات هتل تپناکورن باعثشده تا بازیکنان استقلال ترجیح دهند در اتاق های خود باشند و کمتر بازیکنی از استقلال در لابی یا محوطه هتل دیده شود.
* طبق اعلام هواشناسی تایلند به احتمال زیاد عصر امروز هوای شهر بوریرام بارانی است. این در حالی است که اکنون هوای بوریرام بسیار گرم و شرجی است.
* آبی پوشان ایرانی ساعت ۱۱ به وقت ایران و ۱۳:۳۰ به وقت بوریرام ناهار صرف کردند. طبق برنامه آنها بعد از ناهار به اتاق های خود رفته تا به استراحت پرداخته و بعد خود را آماده رفتن به تمرین کنند.
*تمرین امروز در زمینی که بوریرام دراختیار استقلال قرار داده برگزار می شود. قرار است این تمرین ساعت ۱۷ آغاز شده و به مدت یک ساعت و سی دقیقه به طول انجامد.
*استقلال ساعت ۱۵:۳۰ چهارشنبه به وقت ایران در ورزشگاه تاندرکستل تایلند برابر بوریرام، بازی خواهد کرد. گنجایش این ورزشگاه ۲۰ هزار نفر است.
*ساتوریوجی از ژاپن به همراه کمک های خود بازی استقلال و بوریرام را قضاوت می کنند. داور چهارم از کشور چین تایپه، ناظر بازی از بوتان و ناظر داوری از کره جنوبی خواهد بود.