ملت ایران: کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی باشگاه رئال مادرید در شرایطی خبر انتقال مسعوت اوزیل به آرسنال را شنید که در شهر پرتغالی اوبیدوس در اردوی تیم ملی کشورش بود. این خبر اصلا به مذاق کریس سازگار نیامد و ناراحتی و خشم او را به همراه داشت.

کریس رونالدو که این روزها با په په و کوئنترائو در اردوی آماده سازی تیم ملی پرتغال به سرمی برد در صحبت هایی درمورد جدایی اوزیل از رئال مادرید گفت: «رفتن اوزیل خبر خیلی بدی برای من است. او بازیکنی بود که بهتر از هر فرد دیگری حرکات من به قصد گلزنی را می شناخت.»

او اصلا باورش نمی شود که سران رئال اوزیل را فروخته باشند: «نمی دانم چطور توانستند بازیکنی که تفاوتها را رقم می زند را بفروشند. من از جدایی اوزیل عصبانی هستم.»

البته این تنها رونالدو نیست که چنین صحبتی را برزبان آورد و سایر رئالی های تیم ملی پرتغال هم از این جدایی راضی نبودند. کاملا مشخص بود که خبر جدایی اوزیل از رئال روی کریس تاثیرگذاشته.

حالا با انتقال اوزیل به آرسنال، کریستیانو بهترین یارش در زمین چمن را از دست داده. اوزیل در طول دوران حضورش در رئال ۲۷ پاس گل به کریس داده بود و بدین ترتیب بهترین پاس گل دهنده به رونالدو در طول کارنامه ورزشی این ستاره پرتغالی تا به امروز است. بعد از اوزیل بنزما دراین رنکینگ در رده دوم است که پاس ۱۷ گل را به رونالدو رسانده و رایان گیگز ۱۶ بار به رونالدو پاس گل داده. حالا باید منتظر ماند و دید که چه کسی جای اوزیل را در ترکیب تیم مادریدی برای کریس پر خواهد کرد. کریس بدون هیچ تردیدی درتمجید از اوزیل گفت: «اوزیل بهترین بازیکن شماره ۱۰یی بود که رئال مادرید می توانست داشته باشد.»