ملت ایران: محمد رضا مولایی بدنساز تیم پرسپولیس درباره شرایط بدنی خلعتبری که اتفاقا دو سال با او در ابومسلم کار کرده می گوید: «شرایطش از آن چیزی که فکر می کردم و خودش برایم تعریف کرده بود خیلی بهتر بود. محمدرضا به من گفته بود به خاطر مصدومیت مدتی تمرین نداشته اما خوشبختانه وضعیتش خوب بود.»

وی ادامه می دهد: «ما روی زمین ابتدا شرایط پای خلعتبری را تست کردیم که مشکلی نداشت. خلعتبری در پاس کوتاه، پاس بلند، رفلکس، دوبلکس، پرش، حرکات سرعتی و چرخش به چپ و راست هیچ مشکلی نداشت و تنها نگرانی که دارد ترس از بازی است.»

مولایی می گوید: «این شرایط برای خلعتبری طبیعی است چون او در شر ایط مسابقه قرار ندارد اما مطمئنا با اولین بازی مشکلش حل می شود. البته من نمی دانم چقدر قرار است در دربی بازی کند یا اینکه اصلا در ترکیب قرارخواهد گرفت یا نه.»

وی در خصوص روند آماده سازی این بازیکن می گوید: «هنوز با خلعتبری کار داریم و حتما برایش آیتم های ویژه ای در نظر خواهیم گرفت و جداگانه با او کار می کنم. البته او در تمرین گروهی هم شر کت خواهد کرد اما در این یکی دو روزه از بعضی آیتم ها مثل فوتبال صد درصد که ریسک بالایی دارد شرکت نمی کند و احتمالا از فردا یا پس فردا در این آیتم حضور پیدا خواهد کرد.»

مولایی اعلام کرد شرایط بدنی تیم و مصدوم های پرسپولیس هم خوب است و تنها نگرانی موجود شرایط پیام صادقیان است که امروز باید دید وضعیتش چطور پیش خواهد رفت. مچ پای صادقیان دیروز در حین تمرین پیچیده است.