به گزارش ملت ایران به نقل از ایسنا: بازیکن تیم تراکتورسازی با قاطعیت از مجید جلالی حمایت کرد.

علی کریمی درباره بازی با سایپای البرز عنوان کرد: موقعیت گلزنی زیادی داشتیم که می‌توانستیم با اختلاف حریف را شکست دهیم، ولی باز هم جای شکر دارد توانستیم سه امتیاز حساس این دیدار را کسب کنیم.

وی در خصوص شعار هواداران علیه بازیکنان و کادرفنی تیم اظهار کرد: هدف هواداران برای حضور در ورزشگاه نباید تنها برای تماشای بازی باشد، بلکه با تشویق‌هایشان باید تیم را حمایت کنند.

این بازیکن تراکتورسازی خاطرنشان کرد: تراکتور مال مردم است. هواداران باید صبور باشند و تا دقیقه ۹۰ تیم را حمایت کنند. بازیکنان و مربیان مهره‌هایی هستند که بین تیم‌ها جابه جا می شوند و تنها چیزی که برای هواداران باقی می‌ماند تراکتور و سرافرازی شهرشان است.

وی یادآوری کرد: در بازی با ذوب آهن هم دقیقه ۹۲ گل پیروزی را زدیم. اتفاقات فوتبال غیرقابل پیش بینی است و بهتر است تا پایان بازی صبر کنیم.

کریمی در مورد خواسته هواداران مبنی بر تغییر در کادرفنی تیم بیان کرد: هر مربی جدیدی که به تیم بیاید، حداقل شش هفته طول می کشد با بازیکنان و شرایط تیم آشنا شود و سیستم مورد نظر را پیاده کند، حتی اگر مربی سابق هم برگردد به دلیل اینکه تراکتور نسبت به فصل پیش تغییرات زیادی داشته، شرایط به همین شکل است.

وی افزود: به نظرم تغییر مربی به ضرر تیم است، به هر حال مدیریت تیم تصمیم گیرنده نهایی در این رابطه است.

بازیکن سابق پرسپولیس در خصوص صحبت‌های مدیر عامل پرسپولیس مبنی بر برگرداندن کریمی به این تیم در نیم فصل رقابت‌ها گفت: برایم خیلی جالب است، تا دو ماه قبل به من بعضی لقب‌ها را می‌دادند ولی الان می‌خواهند به پرسپولیس برگردم!

وی افزود: این صحبت‌های مسئولان باشگاه پرسپولیس عوام فریبی است. تا زمانی که بعضی افراد در پرسپولیس حضور دارند به هیچ وجه بر نمی گردم. از هواداران عذر می‌خواهم. آنها اخلاق من را می‌دانند هیچ وقت حرف بیهوده نمی‌زنم. تا زمانی که بعضی از افراد در پرسپولیس حضور دارند به این تیم برنمی‌گردم، حتی با این افراد به بهشت هم نمی روم.

کریمی درباره‌ی پیوستن خلعتبری به پرسپولیس و قانون شکنی احتمالی که در ثبت قرار داد این بازیکن اتفاق خواهد افتاد تأکید کرد: این افراد فقط دم از قانون می‌زنند و در اصل بزرگترین قانون شکن هستند، به هر حال فدراسیون فوتبال متولی این امر است و باید منتظر تصمیمات جدید ماند.

وی افزود: خلعتبری بازیکن بزرگ و ملی است و امیدوارم به پرسپولیس برود و با بازی‌های خوب دل هواداران را شاد کند.