ملت ایران: یورگن کلوپ سرمربی جوان باشگاه بوروسیا دورتموند در صحبت هایی اعلام کرد که کوین پرینس بواتنگ تا قبل از دیروز پسر خوبی بوده. منظور سرمربی دورتموند از این صحبتها، تا قبل از انتقاال پرینس به باشگاه شالکه بود

ستاره غنایی که سابقه بازی کردن در دورتموند را نیز در کارنامه ورزشی اش می بیند، اخیرا ترجیح داد تا وفاداری به باشگاه های سابق را کنار گذاشته و روز شنبه از میلان به شالکه پیوست.

یورگن کلوپ حالا در صحبت هایی درمورد بازیکن سابقش که شش ماه زیر نظر او فوتبال بازی کرده بود گفت: «من وقتی فهمیدم که بواتنگ میخواهد به شالکه برود، به او اس. ام. اس دادم: " چرا شالکه؟؟؟؟؟: من واقعا متعجب شده بودم.»

کلوپ ۴۶ ساله در ادامه صحبت هایش گفت: «ساعت ۱۱.۰۱ صبح برای کوین اس. ام. اسی دادم و بعدش هم هشت علامت سوال گذاشتم. بواتنگ تا قبل از دیروز صبح پسر خوبی بود. ولی من جوابی نگرفتم. خجالت نکش؛ اوکی و خوب است(منظور کلوپ به قرارداد ۱۰ میلیون یورویی بواتنگ با شالکه است.»

بواتنگ ۲۶ ساله در فصل ۹-۲۰۰۸ به صورت قرضی از تاتنهام به سیگنال ایدونا پارک منتقل شده بود و در طول دوران کوتاه حضورش در دورتموند نظر مثبت سرمربی این تیم را به خود جلب کرد.

البته درنهایت سران دورتموند نتوانستند برای نگاه داشتن بواتنگ با تاتنهام به توافق برسند و او به پورتسموثمنتقل شد. بعد از آن هم ستاره غنایی به میلان رفت و حالا به شالکه پیوسته. کوین پریسنس بواتنگ شنبه شب در جریان بازی شالکه مقابل بایرلورکوزن در ترکیب تیم جدیدش به میدان رفت.