ملت ایران: احتمال دارد که وین رونی ستاره انگلیسی باشگاه یونایتد شانس حضور در بازی تیمش مقابل لیورپول را از دست بدهد؛ چرا که در جریان تمرینات تیمش از ناحیه سر مصدوم شد.

رونی بعد از مصدومیتی که در جلسه تمرینی یونایتد گریبانگیرش شد، با سری بانداژ شده کمپ تمرینی راترک کرد.

در آستانه بازی امشب دو تیم یونایتد ولیورپول که در ورزشگاه آنفیلد برگزار می شود، پزشکان یونایتد بایدشرایط رونی را مورد بررسی قرار داده ودرمورد حضور یا عدم حضور او در این بازی نظر قطعی را صادر کنند.

این مهاجم انگلیسی که دربازار نقل و انتقالات تابستانی زیر ذره بین سران چلسی قرار داشت اخیرا و بعد از اتمام بازی تیمش مقابل چلسی در اولدترافورد به شدت مورد تشویق هواداران یونایتد قرار گرفت و از این بابت راضی و خوشحال است.

مویس هم روز جمعه به تمجید از رونی پرداخت و گفت: «رونی از نظر ذهنی در شرایط خوبی است. من فکر می کنم که او در بازی با چلسی خیلی خوب کار کرد و در شرایط خوبی است و از نظر روانی هم شرایط خوبی دارد. ما نهایت تلاشمان را به کار می گیریم تا او را در اوج داشته باشیم. ما به بازی خوب رونی نیاز داریم. در حال حاضر او شرایط خوبی دارد.»

بعد از انتقال ساموئل اتوئو به رختکن چلسی بود که ژوزه مورینیوسرمربی آبی های لندنی هم اعلام کرد که تیمش از تلاش برای خریداری رونی دست کشیده و انتظار می رود که دست کم برای یک فصل دیگر رونی رادر اولدترافورد ببینیم.