ملت ایران: در حالی که تنها یک روز دیگر تا قرعه کشی مرحله گروهی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا باقی مانده، جورجو کیه لینی مدافع باتجربه باشگاه یوونتوس در صحبت هایی اعلام کرده که می ترسد که تیمش در مرحله گروهی به بایرن مونیخ آلمان بخورد.

شاگردان آنتونیو کنته در مرحله یک چهارم پایانی رقابتهای فصل قبل لیگ قهرمانان اروپا در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه ۰-۴ مغلوب بایرن مونیخ شده و از گردونه رقابتها کنار رفتندو بایرن در نهایت قهرمان فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا لقب گرفت.

حالا کیه لینی ۲۹ ساله که در هر دو بازی فصل قبل تیمش مقابل بایرن در ترکیب اصلی قرار داشت اعلام کرد که امیدوار است تیمش با باواریایی ها همگروه نشود.

کیه لینی در گفتگو با وب سایت رسمی باشگاه یووه گفت: «اگر قرار باشد تیم هایی که دوست دارم به آنها نخوریم را بگویم، از بایرن مونیخ نام می برم. البته ما با فرا رسیدن هر بازی به استقبال آن می رویم و بعد از آن خواهیم دید که اوضاع بازی بعد به چه ترتیب است. لیگ قهرمانان اروپا نباید یک هدف باشد و باید یک رویا باشد که به دنبال تحقق آن باشیم.»

قهرمان ایتالیا در پات ۳ قرعه کشی قرار دارد. قرعه کشی رقابتهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا روز ۵شنبه ساعت ۱۶.۴۵ به وقت بریتانیا در موناکو انجام خواهدشد.