ملت ایران: احسان حاج صفی چندماه بعد از کابوس عضدی دوباره آنجاست. در ورزشگاه پرتب و تاب رشت.

مصاحبه با این چپ پای ملی پوش از آنجا آغاز می شود که او می گوید بازی تیمش برابر داماش به دلیل چمن مصنوعی ورزشگاه عضدی رشت دیداری سخت است: بازی برابر داماش از جمله بازی‌های سخت خارج از خانه ما محسوب می‌شود، بازی در چمن مصنوعی تفاوت‌های زیادی با بازی در چمن طبیعی دارد و طبیعتاً به دلیل اینکه عادت به بازی در چمن مصنوعی نداریم کارمان سخت می‌شود.
او با تایید اینکه بازی جنبه انتقامی دارد ادامه می‌دهد: ما فصل گذشته در رشت شکست خوردیم و صد در صد به آنجا می‌رویم تا پیروز شویم، البته نمی‌خواهیم به فکر انتقام باشیم، من و همه بازیکنان به فکر تیم و ۳ امتیاز این بازی هستیم تا بتوانیم دل هوادران سپاهان را شاد کنیم.
بازیکن جوان کاشانی سپاهان با بیان اینکه پیروزی در بازی صبا روحیه خوبی به تیم برای دیدار با داماش تزریق کرده است خاطرنشان می‌کند: از نظر روحی و همچنین هماهنگی تیمی آمادگی خوبی داریم و بعد از ۳ بازی که در مجموع یک امتیاز گرفتیم خدا را شکر تیم خوب است و مشکل خاصی هم ندارد.
پس از بازی فصل گذشته داماش و سپاهان شایعاتی در مورد احسان حاج صفی به وجود آمد، از او در خصوص این شایعات و انگیزه مضاعفش برای این بازی می‌پرسیم که اینگونه پاسخ می‌دهد: شایعات همیشه بوده است، بعد از بازی فصل گذشته برخی روزنامه نگارها، خبرنگاران یا سایت‌ها شایعاتی را برای من درست کردند اما هرچه که بوده است من دیگر آن شایعات را فراموش کرده‌ام و انشالله که به رشت برویم با ۳ امتیاز برگردیم.
مدافع - هافبک چپ سپاهان که در آخرین روزهای نقل و انتقالات قرارداد خود را به مدت دو فصل با سپاهان تمدید کرد از تعلق خاطر خود به این تیم می‌گوید: من قبل از این هم گفته بودم اگر در ایران بمانم فقط برای سپاهان بازی می‌کنم چون من از سپاهان به اینجا رسیدم و فوتبالم را مدیون سپاهان و هوادارانش هستم و این هواداران سپاهان بودند که مرا به اینجا رساندند. تا موقعی که سپاهان ما را بخواهد هستیم.