ملت ایران: محمد نوری کاپیتان پرسپولیس که برای دومین بار در طول فصل مصدوم شده و دو سه جلسه از تمرین گروهی تیمش را به همین خاطر از دست داده بود در آستانه مسابقه با فولاد ظاهرا شرایط حضور در مسابقه را پیدا کرده است.

نوری که بر عکس فصول گذشته تا اینجا نمایش جالبی در تیم خود نداشته و بر خلاف رویه همیشگی اش با وجود حضور در تمام مسابقات تیمش نه گل زده نه پاس گل داده باز هم می تواند در نقش مهاجم سایه در پست شماره ۱۰ بازی کند اما برای هواداران پرسپولیس و البته رسانه ها این سوال وجود دارد که آیا دایی باز هم از او در ترکیب اصلی استفاده خواهد کرد یا نه؟

بعد از بازی نفت یا حتی قبل از آن بسیاری از هواداران به تغییر در این پست تاکید کرده بودند اما دایی هرگز با این نظرات موافق نبود و سلیقه خودش را اجرایی کرد. الان هم بسیاری از آنهایی که دایی را خوب می شناسند، معتقدند سرمربی پرسپولیس باز هم کاپیتان تیمش را در ترکیب اصلی قرار خواهد داد چرا که اخلاق خاصی دارد و همواره سعی کرده نظری متفاوت از بقیه در حیطه فنی تیمش داشته باشد.

برخی این نکته را به لجبازی دایی ربط می دهند اما این نکته بیشتر به خودرایی و نگاه خاص او به شاگردانش مربوط می شود. اینکه دایی می خواهد به هواداران و رسانه ها ثابت کند چیزهایی در تیمش می بیند که هیچکس از آنها خبر ندارد و با کنار هم قرار دادن آن چیزهاست که تصمیم نهایی را می گیرد.