ملت ایران:محمد رویانیان در حاشیه تمرین روز سه شنبه پرسپولیس درباره جلسه میان مسولان فدراسیون و کی روش عنوان کرد: امیدوارم آقایان طوری برنامه ریزی کنند که باشگاهها ضرر نکنند. این کار غلطی است که نتیجه اش این باشد که باشگاهها متضرر شوند. اگر باشگاه نباشند تیم ملی وجود ندارد. همین طور اگر تیم ملی هم نباشد، فعالیتی در باشگاه وجود ندارد. هر دوی اینها یک هدف دارند و نباید مقابل هم قرار بگیرند.

وی درباره لغو اردوی تیم ملی در پرتغال به دلیل بی پولی اظهار داشت: ما هم بی پول هستیم. با این حال اگر بحثمسولیت اردوی پرتغال را به من بدهند، کار را مدیریت می کنم. هواپیمایشان با من. پول هتل را هم ۵۰ درصد تخفیف می گیرم. حالا که تیم ملی با شماست، درست برنامه ریزی کنید. این ها باید در کنار هم توسعه پیدا کنند. تیم ملی باید برنامه اش به گونه ای باشد که باشگاهها را وادار به فعالیت کند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره فسخ قرارداد استقلال با آل اشپورت گفت: ما با آل اشپورت قرارداد داریم و نمی خواهیم قراردادمان را فسخ کنیم.

محمد رویانیان در پاسخ به این پرسش که آیا حضور خلعتبری در پرسپولیس نهایی شده است یا نه اظهار داشت: خدا را شکر، همه چیز درست شد. او پرسپولیسی شده است.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا خلعتبری می تواند در دربی به میدان برود یا نه گفت: ان شالله خلعتبری در این مسابقه به میدان خواهد رفت.

رویانیان درباره اینکه آیا ۴ بازیکن تیم پرسپولیس که به اردوی زیر ۲۲ سال ایران دعوت شده اند این تیم را همراهی می کنند یا نه گفت: این بازیکنان از چهره های جوان پرسپولیس هستند که برای ما ارزش زیادی دارند و ما هم بازی های حساسی در پیش داریم. ضمن اینکه می خواهیم به تیم ملی کمک کنیم