ملت ایران: تمرین سرخ‌پوشان پایتخت در آستانه‌ی دیدار با فولاد خوزستان درحالی در ورزشگاه درفشی‌فر برگزار شد که علی دائی، سرمربی پرسپولیس ترجیح داد تمرین را با صحبت‌هائی در مورد اهمیت دیدار پیش‌رو برابر صدرنشین آغاز کند و سپس نفرات به صورت دو به دو گرم کردن را آغاز کنند.

محمد نوری و هادی نوروزی بازیکنان آسیب‌دیده‌ی پرسپولیس بودند که همچون روزهای گذشته به فیزیوتراپی و تمرینات اختصاصی پرداختند. نکته‌ی جالب تمرین امروز پرسپولیس حضور فرزندان هادی نوروزی و محمدرضا مولائی بود که پیام صادقیان هم در نقش حنیف عمران‌زاده در جمع سرخ‌پوشان ظاهر شد و دقایقی به شوخی با پسر نوروزی پرداخت.

جو دروازه‌بان‌های پرسپولیس هم ضد و نقیض‌های متفاوتی داشت. علیرضا حقیقی، دروازه‌بان جوان و ملی‌پوش پرسپولیس پیش از همه به درفشی‌فر آمد و مشغول آماده‌سازی شد و در مقابل رضا محمدی که دو فصلی هست روی نیمکت‌ پرسپولیس می‌نشیند و با آمدن علیرضا حقیقی حتی در لیست ۱۸ نفره نیز قرار نمی‌گیرد، ساز جدائی را کوک کرد و اعلام کرد که اگر همین روند ادامه پیدا کند در نیم فصل تصمیم جدی خواهد گرفت.

شاید دقت نظر بهزاد غلام‌پور، مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس بر روی تمرینات نیلسون این امر را به محمدی گوشزد کرده است که او با وجود نیسلون راهی به ترکیب پرسپولیس نخواهد یافت.

دائی که برخلاف روزهای گذشته به شدت خوشحال و شاداب بود و بارها در حرکات خود این مساله را نشان می‌داد، عملکرد شاگردانش را شدت زیر نظر گرفت و از بازیکنان خواست تا جواب مصاحبه‌های انتقادی پیشکسوتان باشگاه را ندهند.

۱۰۰ هوادار پرسپولیس با حضور در درفشی‌فر ناظر تمرینات سرخ‌پوشان بودند و بارها در مورد احتمال حضور خلعتبری در تیم محبوب‌شان سخن گفتند. همنین چند هوادار آذری زبان نیز در تمرین حضور یافتند که یکی از آنان عکسی قاب شده از علی دایی را به سرمربی سرخپوشان اهدا کرد.

سپس بازیکنان، بازی هندبال را در دستور کار داشتند اما ضربات آخر را با سر و پا به سوی دروازه می زدند.
در مرحله پایانی نیز فوتبال در نیمی از زمین در قالب دو تیم بنقش و نارنجی برگزار شد اما سرمربی سرخپوشان بازیکنان اصلی خود را در دو تیم پخش کرد تا ترکیب مدنظرش برای دیدار با تیم فولاد خوزستان مشخص نشود.