ملت ایران: آرسن ونگر سرمربی باتجربه آرسنال در صحبت هایی اعلام کرد که تمایل زیادی به جذب خوان ماتا ستاره اسپانیایی باشگاه چلسی دارد.

شنیده می شود که با توجه به نیمکت نشینی های پی در پی ماتا در این فصل و حضور او در یک دیدار این فصل چلسی و از سوی دیگر تمایل سران این باشگاه برای جذب وین رونی، باعثشده تا این ستاره اسپانیایی به فکر ترک استمفورد بریج بیفتد و این درحالی است که ژوزه مورینیواخیرا بارها اعلام کرده که ماتا یکی از مهره های کلیدی تیمش است

بعد از برد ۰-۲ آرسنال مقابل فنرباغچه، ونگر دراین باره گفت: «من هم مثل شما شنیده ام که خوان ماتا ممکن است در بازار نقل و انتقالات باشد. من از او خوشم می آید ولی در انگلیس تردیدهای زیادی برای فروش یک بازیکن به تیم انگلیسی دیگر وجود دارد. باید ببینیم که میزان مصدومیت بازیکنان تا چه حد جدی است ولی نمی توانم بیش از این چیزی بگویم. ما در بازار نقل و انتقالات حضور داریم و همه دنیا این را می دانند ولی نمی توانم خلاق تر از این باشم؛ چون هنوز هیچ چیزی قطعی نشده است.»

ونگر در ادامه اعلام کرد که نمی داند که در بازی یکشنبه شب مقابل تاتنهام آرون رمزی آمادگی همراهی تیمش را خواهد داشت یانه؛ چرا که این بازیکن جوان در جریان بازی دیشب تیمش دچار مصدومیت شد. او که هر دو گل تیمش در این بازی را به ثمر رساند، شاهد برد ۰-۵ آرسنال مقابل حریف ترکیه ای در مجموع دو دیدار رفت و برگشت و صعود به رقابتهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا بود.

درنیمه دوم بازی دیشب آرسنال مقابل فنرباغچه، لوکاس پودولسکی هم ازناحیه عضله همسترینگ دچار مصدومیت شد و مشکل قوزک پای جک ویلشر هم نگرانی هایی را برای سرمربی فرانسوی ایجاد کرده.

ونگر درمورد بازیکنان مصدوم تیمش دراین بازی گفت: «این نکته منفی بازی است. ما هزینه این برد را دادیم. چون پودولسکی را از دست دادیم. نمی دانم که اوضاع رمزی یا ویلشر به چه ترتیب است. دو تکلی که بازیکنان حریف روی پای ویلشر رفتند ناامید کننده بود. لوکاس پودولسکی قطعا برای ۲۱ روز از میادین به دور خواهد بود و روز ۴شنبه باید شرایط رمزی مورد ارزیابی قرار بگیرد. جک احتمالا به بازی یکشنبه خواهد رسید و درمورد آرون هم امیدهای زیادی دارم. البته نمی دانم که شدت مصدومیت او چقدر است. من می خواستم ویلشر را از ترکیب تیم بیرون بیاورم. می توانستیم با ۱۰ بازیکن هم بازی را دنبال کنیم. چون آنها می بایست در ۱۰ دقیقه ۵ گل می زدند که نشدنی بود. حتی با ۱۰ بازیکن هم می توانستیم مانع از این کار شویم ولی خود ویلشر به مربی بدنساز تیم گفت که می خواهد بازی را ادامه دهد.»