ملت ایران: ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی، به شاگردانش هشدار داد که نه تنها باید تیم های حریف را شکست بدهند، بلکه باید آنها را ویران کنند.
آبی های لندن در اولین دیدار از فصل جدید لیگ برتر مقابل هال سیتی به پیروزی ۲-۰ رسیدند اما در نیمه دوم بازی چندان خوبی ارائه نکردند.
به همین دلیل آقای خاص از شاگردانش خواست تا در دیدار بعدی، نمایش بی رحمانه تری داشته باشند.
چلسی امشب در دومین دیدار فصل مقابل استون ویلا قرار می گیرد و در آستانه این دیدار، مورینیو به خبرنگاران گفت: " ما می خواهیم در دیدارهای مان به پیروزی برسیم. اما دوست دارم وقتی امکانش را داریم، حریف را تخریب کنیم؛ با زدن سه، چهار یا حتی پنج گل. باید این کار را انجام بدهیم.
اگر تیمی چنین شانسی برابر ما داشته باشد، آن را از دست نخواهد داد. اگر بتوانند شما را با گل های زیادی شکست دهند، این کار را می کنند. پس وقتی ما هم چنین شانسی را به دست آوردیم، باید از آن استفاده کنیم.
اگر ما این کار را انجام دهیم و حریف را ویران کنیم، به نتیجه بهتری دست پیدا می کنیم زیرا بازی با این شیوه، به معنای زدن گل های بیشتر است؛ حتی اگر دروازه بان حریف یک پنالتی را مهار کند. "
منچسترسیتی در اولین دیدار فصل جدید، با ارائه یک بازی هجومی، با چهار گل نیوکاسل را در هم کوبید، نمایشی که مورینیو را نیز تحت تاثیر قرار داد. او معتقد است با این نمایش، سیتی را باید یکی از مدعیان اصلی قهرمانی دانست.
" من بازی را تماشا کردم. آنها خیلی خوب بودند. در این تردیدی نیست. آنها بازیکنان فوق العاده ای خریدند؛ تیم فوق العاده ای دارند و بسیار بسیار خوب به نظر می رسیدند.
وقتی به بازیکنانی که آنها به زمین نفرستادند، نگاه می کنید - که بعضی از آنها حتی روی نیمکت هم نبودند - متوجه می شوید که چه تیم فوق العاده ای هستند. آنها یکی از مدعیان اصلی خواهد بود؛ هرچند هر ۶ تیم مدعی، از امتیاز صفر کارشان را شروع کرده اند. "