ملت ایران: رائول گونسالس ستاره اسبق باشگاه رئال مادرید حالا در خانه است: «از بازگشت به مادرید واقعا خوشحالم.» این جمله کوتاهی است که او در بدو ورودش به مادرید خطاب به هوادارانش برزبان آورد

کاروان باشگاه السد قطر ساعت ۲۲.۴۵ دقیقه سه شنبه شب وارد ترمینال ۲ فرودگاه باراخاس اسپانیا شد. رائول ستاره تیم بود که بیش از سایرین در محاصره خبرنگاران قرار داشت.

البته این اولین باری نبود که رائول در میان خبرنگاران در فرودگاه باراخاس محاصره می شد و برای یادآوری بازگشت های به یادماندنی او به شهر مادرید می توان به بازگشت از گلاسکو به مادرید در سال ۲۰۰۲ یا بازگشت از پاریس در سال ۲۰۰۰ و یا آمستردام در سال ۱۹۹۸ اشاره کرد؛ وقتی که او یک جام قهرمانی اروپایی را در دست داشت و خبرنگاران او را محاصره می کردند و از قهرمانی تیم از او می پرسیدند. رائول حالا برگشته ولی جامی در دست او نیست. هواداران وفادار اسطوره باشگاه مادریدی هم در جلوی در هتل ویا ماگنای مادرید جمع شده بودند و با دیدن اسطوره شان فریاد زدند: «رائول دوستت داریم.»

کاپیتان رائول عصر امروز در سالن کنفرانس خبری باشگاه رئال مادرید با خبرنگاران صحبت خواهد کرد.

کاروان باشگاه السد قطر برای شرکت در جام سانتیاگو برنابئو که امشب برگزار می شود به مادرید سفر کرده. این دیدار دوستانه به منزله بزرگداشت رائول گونسالس اسطوره سالهای نه چندان دور باشگاه مادریدی نیز هست. در بدو ورود کاروان السد به مادرید، آلخاندرو والنزئولا، مربی بدنساز این تیم به خبرنگاران گفت: «برایمان آرزوی موفقیت می کنید؟ امیدوارم که ما را به زانو در نیاورند.»

رائول هم در صحبت هایی گفت: «من در هر نیمه برای یک تیم بازی خواهم کرد.» او در حال حاضر دومین فصل حضورش در السد قطر را پشت سرمی گذارد و این دومین باری است که او با پیراهن تیمی دیگر به اسپانیا بازمی گردد. در ۱۵ فوریه سال ۲۰۱۱ وزمانی که رائول برای شالکه توپ می زد در بازی رفت مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا برای مصاف با والنسیا به اسپانیا سفر کرد و در ورزشگاه مستایا با هزاران هوادار وفادارش که برای دیدار بااو به والنسیا سفر کرده بودند دیدار کرد.

یکی از طرفداران پرو پاقرص رائول در مقابل در هتل ویا ماگنا به خبرنگار آ. اس گفت: «من تعطیلات تابستانی ام را نصفه رها کرده تا رائول را در برنابئو ببینم.»