ملت ایران: محمدرضا خلعتبری، هافبک ملی‌پوش تیم العجمان امارات که این روزها زمزمه‌هائی مبنی بر قطعی شدن پیوستن او به باشگاه پرسپولیس به گوش می‌رسد، در مصاحبه‌ای اعلام کرده است کع انتقال او به پرسپولیس تقریبا قطعی شده است و او را با احتمال ۹۹ درصد پرسپولیسی بدانید. خلعتبری که طی یک پروسه‌ی جنجالی و پر حرف و حدیثگویا به پرسپولیس پیوسته است در گفت و گوئی کوتاه با خبرگزاری برنا گفته است:

*شما را این روزها سخت می‌شود پیدا کرد؟!
بالاخره همه از ماجرای من باخبر هستند و من هم سعی می کنم کمتر صحبت کنم اما در خدمت شما هستم.

*داستان مذاکره پرسپولیس با عجمان به کجا کشیده شد؟
خوشبختانه مسئولان پرسپولیس طی روزهای اخیر رایزنی های خوبی با مسئولان عجمان انجام دادند و روند مذاکرات خوب و امیدوار کننده پیش رفته است و آرزو می کنم بهترین اتفاق برای من و پرسپولیس رخ بدهد.

*مسئولان پرسپولیس هم در مذاکره با عجمانی‌ها تخفیف خوبی هم گرفته‌اند. درست است؟
بله من هم این موضوع را شنیده ام و خیلی خوشحالم که پرسپولیسی ها و به ویژه محمد رویانیان پیگیر کارم بودند و امیدوارم بتوانم محبت هایشان را جبران کنم.

*پس پرسپولیسی شدنت قطعی است؟
به احتمال ۹۹ درصد پرسپولیسی می شوم و اگر اتفاق عجیب و غریبی رخ ندهد در خدمت سرخپوشان خواهد بود.

*مثل این که قصد داری به پرسپولیسی‌ها تخفیف هم بدهی. درست است؟
قطعا همین کار را می کنم و با پرسپولیسی ها بر سر مبلغ قرارداد مذاکره می کنیم و تخفیف هم خواهم داد. بازی کردن در پرسپولیس بسیار ارزشمند است و آرزو می کنم این فرصت در اختیارم قرار بگیرد.

*کار با علی دایی را چطور می‌بینی؟
دایی یکی از بزرگترین مربیان است و او بود که مرا به تیم ملی دعوت کرد و خیلی دوست دارم دوباره شاگردش بشوم و مطمئن باشید بهترین بازی هایم را برای پرسپولیس و علی دایی انجام خواهم داد.

*مثل این که قراردادت دو ساله خواهد بود؟
بله در صورت امضای قرارداد برای دو سال در خدمت پرسپولیس خواهم بود و پیراهن سرخ را بر تن می کنم.

*مصدومیتت به کجا کشیده شد؟
در بازی دوستانه که با عجمان در امارات داشتیم، از ناحیه مچ پا دچار آسیب دیدگی شدم و الان هم فیزیوتراپی می کنم. فکر می کنم تا ۱۰ روز دیگر به طور کامل از این مصدومیت خلاص بشوم.

*گویا در این مدت در منزل حسین ماهینی حضور داشته‌ای. درست است؟
حسین دوست خوبم است و چند روزی را در منزل او هستم تا کارم درست شود.