ملت ایران: نشست اعلام همکاری باشگاه استقلال و شرکت مخابراتی همراه اول ظهر امروز به میزبانی این شرکت برگزار شد و طرفین برنامه های همکاری خود را طی این نشست مطبوعاتی به اطلاع عموم رساندند.

در این نشست مهندس صدوقی، مدیر عامل اپراتور اول مخابراتی کشور درباره همکاری با باشگاه استقلال گفت: از باشگاه استقلال تشکر می کنم که به عنوان پرافتخارترین باشگاه ایرانی در جهت همکاری اقتصادی با اپراتور اول کشور پیش قدم شد و حضور خود را در سرویس جدید فوتبالی همراه اول اعلام کرد.

ما حامی همیشگی ورزش در ایران هستیم و از این که در کنار ورزش کشور فعالیت داریم بسیار خوشحالیم. ما زمانی که برای اولین بار کلوپ هواداری تیم ملی را راه اندازی کردیم، ۵ ملیون نفر در آن عضو شدند و این اتفاق، اتفاق خوبی در زمینه همکاری ورزش و همراه اول بود. با این تجربه ما برنامه های ویژه ای برای هواداران پرافتخارترین تیم ایرانی داریم تا آنها بتوانند نیاز های خود و باشگاه را برطرف کنند. همکاری ما با استقلال مستمر، منسجم و ادامه دار خواهد بود.

وی همچنین ادامه داد: ما برنامه های دیگری نظیر برگزای مسابقات پیامکی و فروش پکیج های تصویری استقلال از طریق سامانه ام ام اس داریم که به شکل حساب شده ای در برنامه های آتی دیده شده و به بهترین شکل آن را پیش خواهیم برد.

در ادامه نشست فتح الله زاده نیز رو به خبرنگاران گفت: من هم با تشکر از همکاری صمیمانه همراه اول با استقلال از باشگاه های پرسپولیس و تراکتور سازی و البته سایر باشگاه ها دعوت می کنم تا از خدمات اپراتور اول کشور در جهت درآمدزایی استفاده کنند.

ما طبق برنامه هماهنگ کرده ایم تا با فراهم شدن مقدمات کار، شرکت همراه اول سیم کارت آبی لاین را به صورت منسجم به عموم معرفی کرده و البته من هم امیدوارم تا با مساعدت و همکاری هواداران ملیونی مان در سراسر کشور فروش این سیم کارت تا سال آینده به ۵ ملیون عدد رسیده و مکمک خوبی برای هزینه های باشگاه باشد.

مدیرعامل استقلال ادامه داد: ما در قرارداد فعلی ۴ بند را پیش بینی کردیم و هنوز ۲ بند دیگر از آن باقی مانده که سورپرایز من برای هواداران خواهد بود، این دو بند خود به تنهایی می توانند سالانه رقمی بالغ بر ۳۰ تا ۴۰ ملیارد تومان برای استقلال در آمدزایی داشته باشند.

فتح الله زاده همچنین با طعنه به منتقدانش گفت: سالها قبل من در رسانه ها گفتم که می توانم از طریق موبایل برای استقلال درآمدزایی کنم که متاسفانه در آن زمان آقایان به من خندیدند و حالا هم خوشحالم که این آرزوی من برای استقلال پس از سالها با همکاری همراه اول به سرانجام می رسد.

دکترفتح الله زاده افزود: من این نوید را هم به هواداران استقلال می دهم که در صورت رسیدن تیم به فینال جام باشگاه های آسیا، از میان عزیزانی که از این سامانه ها استفاده کرده باشند، به قید قرعه ۳ نفر را به همراه کاراوان استقلال به بازی رفت که در خارج از کشور انجام می شود خواهیم برد.

مدیرآبی پوشان در حاشیه نشست با اشاره به جوسازی برخی رسانه ها ادامه داد: برخی شایعه سازی ها واقعا تاسف انگیز شده، مثلا در برخی رسانه ها نوشته اند که آندرانیک تیموریان به خاطر پول برای استقلال مقابل نماینده تایلند بازی نمی کند، من همی جا به شما می گویم که ما تعهداتی به این بازیکن داشتیم که به خاطر جابجایی در مسند اداره ورزش کشور بودجه لازم را موفق به تهیه نشدیم و در اصل بدقولی از ما بود. آندو بازیکن کوچکی نیست، او همیشه نشان داده که با تعصب خود برای استقلال بازی می کند و در این بازی هم با استعلامی که خود من از کادر پزشکی گرفتم به علت مصدومیت نمی تواند برای ما به میدان برود.

فتح الله زاده با اشاره به اختلافات اخیرش با قلعه نویی نیز گفت: من و امیر دوستان قدیمی هستیم و این مسائل نمی تواند به اتحاد ما در هر زمانی ضربه بزند.