ملت ایران: با توجه به اینکه تمرینات سرخپوشان از ۴۸ ساعت قبل از مسابقه پشت درهای بسته برگزار می شود این تیم تمرینات خود را امروز و فردا پشت درهای بسته انجام می دهد. همچنین کادر پزشکی پرسپولیس برای پایان تمرین امروز که تمرین ما قبل آخر سرخپوشان است امروز به روال هفته های گذشته رژیم غذایی خاصی را در نظر گرفته است. سرخپوشان در پایان تمرین فردا راهی اردو خواهند شد.

افتتاح رستوران در شیراز

اولین شعبه رستوران های زنجیره‌ای پرسپولیس ۹شهریور در استان فارس‌، شهر شیراز، میدان مطهری، ابتدای قدوسی شرقی با حضور جمعی از مدیران ورزشی، مدیرعامل باشگاه فرهنگی - ورزشی پرسپولیس، برخی پیشکسوتان و اعضای تیم پرسپولیس، مدیران و دست اندرکاران استان فارس به بهره برداری می‌رسد. این شعبه رستوران زنجیره ای پرسپولیس با متراژ ۲۰۰ متر در همکف و ۱۵۰ متربالکن و با ظرفیت پذیرایی ۱۰۰ نفر به صورت استفاده در محل و ارسال غذا به بیرون است. شعبات دیگر رستوران زنجیره ای از جمله شعبه تهران در خیابان ستارخان اواسط شهریورماه به بهره‌برداری خواهد رسید. کلیه شعبات به صورت متحدالشکل و با تغییرات اندک در شهر های دیگر در حال راه‌اندازی است.

همچنین عبدالله تفرشی، مدیر عامل شرکت صدرا سیستم پاسارگاد در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، اعلام کرد: در کنار راه اندازی شعبات رستوران های زنجیره‌ای و پس از عرضه گسترده نوشابه‌های انرژی‌زای پرسپولیس در سطح کشور، محصولات جدید پرسپولیس نیز به زودی روانه بازار خواهد شد و در دسترس عموم هواداران قرار می‌گیرد.

برد نوجوانان مقابل شهر قدس

تیم نوجوانان پرسپولیس در مصاف با شهرداری شهر قدس به پیروزی دو بر یک دست پیدا کرد.

شاگردان رحیم یوسفی بعداظهر دیروز در سومین بازی فصل جاری خود در خانه، حریف به دومین پیروزی دست پیدا کردند. در این بازی علی علیپور و مجتبی ساعدی برای سرخپوشان نوجوان گلزنی کردند. نوجوانان پرسپولیس ساعت ۱۶ روز جمعه در چهارمین دیدار این فصل خود، در ورزشگاه امام رضا(ع) میزبان تیم پیکان خواهند بود.

قائم مقام و معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس صبح امروز به همراه تنی چند از مربیان رده‌های پایه پرسپولیس راهی اصفهان شدند تا از مدرسه فوتبال و فروشگاه پرسپولیس در این شهر بازدید کنند.

مربیان تیم های پایه در اصفهان

امید علی پورحسن، ضیاء عربشاهی، مرتضی فنونی زاده، رحیم یوسفی، محمد امام وردی و محسن رنجکش به ریاست بهروز منتقمی قائم مقام باشگاه، اعضای گروه اعزامی به شهر اصفهان هستند. نمایندگان باشگاه ساعت ده صبح امروز وارد شهر اصفهان شدند و ابتدا از فرودگاه به گلزار شهدای اصفهان رفتند. پس از آن در میان استقبالخانواده ها در محل مدرسه فوتبال حاضر شدند و از امکانات مجموعه تمرینات رازیر نظر گرفتند. گروه اعزامی سپس در فروشگاه عرضه محصولات پرسپولیس حضور پیدا کردند.

جالب توجه اینکه ضیاء عربشاهی سرمربی نونهالان پرسپولیس، عنوان کرد: برای تقویت تیمش در میان استعدادهایی که توسط مدرسه فوتبال پرسپولیس شناسایی شده اند به دنبال جذب نفرات مستعد خواهد بود.