ملت ایران: ‌ حسین ماهینی عادت ندارد زیاد مصاحبه کند. مدافع راست و ملی پوش پرسپولیس هر از چندگاهی صحبت می کند و از شرایط پرسپولیس می گوید. حسین ماهینی که این فصل یکی از بازیکنان کلیدی پرسپولیس است درباره شرایط تیمش اینگونه صحبت می کند: «وضعیت ما که خیلی خوب است. تیممان کم کمک به هماهنگی می رسد و امیدواریم به آینده. شرایط کلی تیم خیلی بهتر از پارسال است. دلیلش هم ثبات مدیریتی، جذب بازیکنان جدید و البته حضور علی دایی است. امیدوارم بتوانیم با توجه به شرایط ایده ال فعلی نتایج فوق العاده الی بگیریم و پرسپولیس را به موفقیت برسانیم»

ماهینی درباره بازی مقابل نفت تهران و رویارویی با یحیی گل محمدی می گوید: «بازی خیلی سختی پیش رو داریم. نفت بازیکنان قدرتمندی در ترکیب دارد و نتایج ۵ بازی گذشته این تیم نشان داده که آنها می توانند حریف گردن کلفتی برای پرسپولیس باشند. البته ما هم آماده ایم برای شکیت نفت و مطمئن باشید که با تمام انرژی و قوا پا به این بازی می گذاریم تا ۳ امتیازش را کسب کنیم. یحیی هم مربی خوشفکری است و همیشه برای او آرزوی موفقیت می کنم، البته غیر از این بازی»

آیا پرسپولیس با شرایطی که ماهینی از آن صحبت کرد می تواند قهرمان لیگ شود. مدافع راست بوشهری پرسپولیس در این باره هم صحبت می کند: «زود است راجع به قهرمانی حرف بزنیم ولی ما بازیکنان و کادر فنی مجربی داریم و رسیدن به این عنوان، با توجه به تیمی که در اختیار داریم دور از دسترس نخواهد بود»

محمدرضا خلعتبری، دوست صمیمی حسین ماهینی است. او چند روزی است که به تهران برگشته و در خانه حسین ماهینی حضور دارد. ماهینی درباره حضور خلعتبری در خانه اش می گوید: «۲،۳ روز است که محمدرضا پیش من آمده و کنارم است. هر چه ماهی میگو از بوشهر آورده بودم را خورده و چیزی باقی نگذاشته. از شوخی بگذریم خلعتبری فیزیوتراپی می کند و مدام نزد پزشک می رود و می آید. مچ او کمی درد می کند و البته با فیزیوتراپی به مرز آمادگی نزدیک شده.»

ماهینی درباره اینکه وضعیت خلعتبری با پرسپولیس به کجا رسید می گوید: «همه دارند تلاش می کنند که خلعتبری پرسپولیسی شود. خود من هم خیلی با او صحبت می کنم و او هم دوست دارد که به پرسپولیس بیاید. فقط مانده کمی توافقات نهایی که محمدرضا پرسپولیسی شود. امیدوارم که کار او درست شود و پرسپولیس بتواند از وجود خلعتبری استفاده کند»

ماهینی در پایان صحبتهایش برای استقلال هم آرزوی موفقیت می کند: «برای استقلال در لیگ قهرمانان آسیا آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم که نماینده ایران بتواند از سد این حریف تایلندی عبور کند. استقلال نماینده ایران است و اگر در آسیا قهرمان شود، افتخارش برای همه ایرانی ها است. برای موفقیت استقلال دعا می کنم و امیدوارم امروز، یک برد شیرین کسب کند»