ملت ایران: برنامه «تیکی تاکا» که سحرگاه ۴شنبه از کانال تلویزیونی انرژی پخش شد، حکایت از آن داشت که در روز سه شنبه، ساندرو روسل رئیس باشگاه بارسلونا با آندونی سوبی سارتا، مدیر ورزشی این تیم و خاویرفائوس یکی دیگر از مدیران باشگاه کاتالان جلسه ای تشکیل داده و در آن به بررسی احتمال خرید ایکر کاسیاس پرداخته اند.

در اولین دیدار این فصل رئال مادرید در رقابت های این فصل لالیگا در بازی با بتیس، کارلو آنچلوتی سرمربی ایتالیایی رئال کاسیاس را روی نیمکت ذخیره ها قرار داد و دیگو لوپس را در درون دروازه گذاشت تا گمانه زنی ها در مورد جدایی احتمالی کاسیاس از رئال افزایش یابد. این طور به نظر می رسد که او از شرایطش در این تیم راضی نیست و ممکن است این باشگاه را ترک کند.

دراین میان، رئیس باشگاه بارسلونا، مدیر ورزشی این تیم و نایب رئیس اقتصادی آبی اناری ها با تشکیل جلسه ای در روز سه شنبه، برای متقاعد کردن کاسیاس که قراردادش با رئال در سال ۲۰۱۷ به پایان می رسد برنامه هایی چیده اند تا بدین ترتیب او را برای انتقال به بارسلونا راضی نمایند.

طبق گزارش روزنامه ال موندودپورتیوو، دربرنامه تیکی تاکا به این نکته اشاره شد که بدین ترتیب بارسایی ها یک ضربه کاری به رئال وارد خواهند کرد و به نحوی انتقام انتقال فیگو از بارسا به رئال را خواهند گرفت.

از سوی دیگر ممکن است این داستان با انتقال والدس به رئال مادرید دنبال شود. چرا که والدس بارها و بارها اعلام کرده که این فصل، آخرین فصل حضور من در بارساست وهرگز هم از مقصد آتی اش صحبتی به میان نیاورده است.