به گزارش ملت ایران به نقل از ایسنا: سرپرست تیم فوتبال سپاهان با بیان اینکه جباری هیچ مشکلی در سپاهان ندارد، گفت: هم باشگاه سپاهان و هم جباری حرفه‌ای هستند و به تعهداتشان پایبند.

محمد فرامرزی، در پاسخ به وضعیت جباری و اینکه گفته می‌شود مشکلاتی در این تیم دارد و می‌خواهد به استقلال برگردد، اظهار‌کرد: من نمی‌دانم این صحبت‌ها از کجا نشات می‌گیرد. ما دیروز قبل از تمرین جلسه‌ای را با بازیکنان داشتیم و جباری هم در این جلسه شرکت کرد و هم در ریکاوری و تمرینات حاضر شد.

وی با بیان اینکه جباری هیچ مشکلی در سپاهان ندارد، عنوان‌ کرد: جباری از بازیکنان خوب ماست و بنده به عنوان مدیر تیم هیچ چیزی ندیدم و شرایط خوب است.

فرامرزی با بیان اینکه جباری قصد رفتن به هیچ تیمی را ندارد، ادامه داد: هم جباری و هم باشگاه سپاهان حرفه‌ای هستند و به تعهداتشان پایبند.

وی با بیان اینکه ما برای برون رفت از مشکلات تمهیدات خاص خود را داریم، افزود: بحث‌های کارشناسی زیادی با بازیکنان و کادرفنی شده و جلساتی را برگزار کردیم که تماما فنی بوده چرا که مشکل ما در بعد فنی است. آنالیزهای دقیقی انجام داده‌ایم و مطمئن باشید سپاهانی متفاوت را برابر صبا خواهید دید.

فرامرزی در پاسخ به این سوال که آیا باشگاه سپاهان قصد ندارد دستیاری برای کرانچار جذب کند، یادآور شد: اگر خود کرانچار تشخیص دهد و نیازی احساس کند مطمئن باشید باشگاه هیچ کوتاهی نمی‌کند، ولی کرانچار چنین درخواستی از ما نکرده است و باشگاه نیز هیچ کمبودی در کادرفنی احساس نمی‌کند.

وی ادامه داد: کرانچار تنها نیست و ۵ نفر را در کنار خود دارد و از کمک مربی خوبی به نام محمود کریمی بهره می‌برد و تونچی و مربی بدنساز نیز در کنار کرانچار هستند.