ملت ایران:محسن مسلمان مهاجم ذوب آهن که فکر می‌کرد این فصل بتواند با ذوب آهن اتفاقات خوبی را رقم بزند اما بعد از گذشت ۵ هفته عملا این اتفاق نیفتاده است و اعتقاد دارد تیمش نفرین شده است. مسلمان پیرامون تساوی آنها مقابل سایپا در اصفهان به سایت گل گفت: ما باید با اختلاف سایپا را می‌بردیم اما داور دو پنالتی صددرصد ما را نگرفت و در یکی از آنها جوری مدافعانشان روی محسن بیاتی‌نیا خطا کرد که دندانش وارد لثه‌اش شد و خونریزی کرد و اما داور پنالتی نگرفت. سایپا در کل بازی یک موقعیت هم نداشت و هیچ گونه فشاری روی دروازه ما نداشتند که حتی گلر ما شیرجه بزند اما خب با شانس یک امتیاز از ما گرفتند.

مسلمان در ادامه به سایت گفت: من فکر می‌کنم تیم ما نفرین شده است وگرنه شما نگاه کنید هم بازیکن خوبی داریم و هم مربی خوب اما نمی‌دانم چرا نتیجه نمی‌گیریم. روح‌اله عرب در این بازی دو موقعیت صددرصد گل و دروازه خالی را به اوت زد در حالی که سخت‌ترین موقعیت‌ها را همیشگی گل می‌کرده است.

مسلمان در پایان به سایت گل گفت: هیچ تیمی مثل ما تاکتیکی فوتبال بازی نمی‌کند و با هدف به توپ ضربه نمی‌زند اما نمی‌دانم چرا نتیجه نمی‌گیریم در بازی با ملوان فقط برای برد می‌رویم و حتی به مساوی هم فکر نمی‌کنیم ترجیح می‌دهم یا ببازیم و یا ببریم.