ملت ایران:مهاجم آماده نفت تهران در این چند بازی ابتدایی لیگ برای نفت یا گل زده و یا پاس گل داده است. رضا نوروزی که زمانی ملی‌پوش بود و بر اثر مصدومیت از تیم ملی دور شد حالا امیدوار است با گلزنی‌های پیاپی خود کی‌روش او را ببیند و دوباره به تیم ملی برسد. رضا نوروزی که سابقه آقای گلی را در کارنامه خود دارد خود را جدی‌ترین مدعی آقای گلی این فصل می‌داند.

استقلال صنعتی را در اهواز بردید.

خب خیلی بازی خوبی بود البته باید بگویم هوا خیلی گرم بود و این کار ما را سخت کرده بود. هر دو تیم برای ۳ امتیاز آمده بودند اما خب ما با تاکتیکی که در پیش گرفته بودیم توانستیم در همان نیمه اول ۳ گل بزنیم و کار را تقریبا تمام کنیم اما در نیمه دوم با پنالتی که داور برای آنها گرفت و گل مبعلی کار خطرناک شد و باز هم با فشاری که روی استقلال آوردیم این خطر خیلی طولانی نشد و توانستیم گل چهارم را بزنیم و توانستیم در نهایت بازی را ببریم.

تو در این بازی ۲ گل زدی، واقعا شم گلزنی بالایی داری. از گل‌هایت بگو؟

من روی یکی از گل‌ها با مهرداد یک دو کردم و توانستم توپ را گل کنم و یکی از گل‌ها را با سر زدم که در حرکتی که شروع کردم سهراب بختیاری‌زاده جا ماند و توانستم از ضعف او استفاده کنم و توپ را به گل تبدیل کنم.

باید بپذیریم که مدعی آقای گلی هستی.

اصلا شک نکنید که من جدی‌ترین مدعی آقای گلی هستم. سال قبل هم در انتهای فصل آمدم و دیدید که توانستم در همان چند بازی موفق باشم من با تمام وجود می‌خواهم بجنگم تا خیلی چیزها را ثابت کنم.

منظورت از خیلی چیزها همان رسیدن به تیم ملی است؟

خب من بعد از مصدومیتم یک سال و نیم از تیم ملی دور ماندم اما امیدوارم با توجه به بازی‌های خوبی که انجام دادم به تیم ملی برگردم من آنقدر گل می‌زنم که کی‌روش مرا ببیند.

به نظر نفت می‌تواند مدعی باشد؟

الان زود است اما برای هر بازی حکم فینال را دارد و فقط به قهرمانی فکر می‌کنیم اگر بتوانیم این فینال‌ها را پشت سر هم با موفقیت بگذارنیم و امتیازهای لازم را کسب کنیم فکر می‌کنم بتوانیم به هدف‌های بزرگمان برسیم.