ملت ایران: سپاهان در دو هفته متوالی دو باخت عجیب آورد که این یکی روبه‌رو فجرسپاسی در شیراز کمی عجیب‌تر بود. سپاهان که بازیکن‌های بزرگی را به خدمت گرفته است حالا خیلی راحت امتیاز از دست می‌دهد. در همین رابطه با هادی عقیلی کاپیتان این تیم صحبت کردیم تا علل ضعف سپاهان را از زبان او بشنویم. هادی عقیلی در این زمینه گفت: ما در بازی با فجر در نیمه اول خیلی خوب بودیم اما در نیمه دوم فوق‌العاده بی‌تجربه بودیم و هرچقدر هم گفتیم و گفتند نفرات ما انفرادی کار خودشان را می‌کردند با این که ما در بازی با فجر یک بر صفر جلو بودیم باز هم جوری حمله می‌کردیم که ضدحمله می‌خوردیم و این برای یک تیم بزرگ بد است در نیمه دوم هم آنها با انگیزه بسیار به زمین آمدند و توانستند از اشتباهات ما استفاده کنند و بازی را ببرند.

عقیلی در ادامه گفت: مطمئنا باید یک فکر اساسی کرد و خودمان را نباید گول بزنیم که خوب بازی کردیم و باختیم. ما مدام داریم ضدحمله می‌خوریم و این مدل بازی کردن اشتباه است همیشه مدافعان تیم تنها هستند و روبه‌روی سه، چهار خط حمله حریف قرار می‌گیرند. من فکر می‌کنم چون تغییرات زیادی در تیم ایجاد شده ما هنوز هماهنگ نیستیم.

عقیلی در پایان گفت: فکر کنم دیگر وقت نیست و اگر بخواهیم مدام بگوییم وقت است فایده‌ای ندارد. حالا وقتش هست که بگوییم وقت نیست و با جدیت بازی‌ها را دنبال کنیم و فقط به دنبال پیروزی باشیم. من فکر می‌کنم کادرفنی خوب و بازیکن‌های خوبی که در اختیار داریم و مدیریت موفق سپاهان همگی باید با هم اتحاد داشته باشیم و با تمام وجود تلاش کنیم برای موفقیت تیم سپاهان چرا که موفقیت کمترین حق برای سپاهان است، سپاهان با این مجموعه خوب و حرفه‌اش است.