ملت ایران: زلاتکو کرانچار از همان ابتدای مربیگری در سپاهان یک عادت جالب پیدا کرده. او با تیم زردپوش و قدرتمندش به ندرت شکست می‌خورد اما وقتی هم می‌بازد دو تا دو تا و پشت سر هم می‌بازد! سپاهان طی دو هفته اخیر در لیگ برتر دو باخت را تحمل کرده و این سومین بار در دوران مربیگری کرانچار است که این باخت‌های متوالی برای اصفهانی‌ها رقم می‌خورد.

سپاهان بعد از شکست خانگی هفته چهارم مقابل تراکتورسازی که با ضربه پنالتی علی کریمی حاصل شد برای دومین هفته متوالی هم مغلوب شد تا کرانچار طی سه هفته اخیر فقط یک امتیاز بدست آورده باشد. البته این وضعیت جدیدی برای کرانچار نیست و سرمربی کروات سپاهان در فصل گذشته هم تجربه چنین روزهایی را داشت و در دو مقطع دو شکست متوالی را با تیمش تجربه کرد.

هفته پنجم لیگ دوازدهم سپاهان در ورزشگاه فولادشهر با دو گل مغلوب سایپا شد و هفته بعد هم با اشتباه محمدباقر صادقی بر روی ضربه ایستگاهی ایمان مبعلی دومین باخت متوالی را تجربه کرد. البته این پایان کار نبود و سپاهان در آغاز دور برگشت لیگ دوازدهم ابتدا در خانه مس با تک گل رضا عنایتی مغلوب کرمانی‌ها شد و هفته بعد هم با تک گل لوسیانو پریرا به فولاد باخت تا کرانچار دومین مرحله از باخت‌های متوالی‌اش را این بار با حضور گردان درون دروازه‌اش تجربه کند.

نکته امیدوار کننده برای اصفهانی‌ها این‌جاست که سپاهان بعد از دو شکست متوالی در هفته ۵ و ۶ موفق شد در هفته هفتم فجر را شکست دهد و در هفته بیستم هم با برتری مقابل راه‌آهن دو باخت متوالی آغاز نیم‌فصل دوم را جبران کرد. به همین خاطر می‌توان انتظار داشت که زردها به مانند دو تجربه قبلی این بار هم با پیروزی مقابل صبای قم طلسم ناکامی دو باخته در لیگ را بشکنند.

سپاهان این هفته میزبان صبای قم خواهد بود و هفته بعد هم به زمین داماش گیلان می‌رود. باید دید سرنوشت آن‌ها بعد از این دو شکست متوالی به کجا خواهد رسید.