ملت ایران: پیشکسوت استقلال با حمایت از امیر قلعه‌نویی درباره اظهارات رجبی می‌گوید ای کاش یک پیشکسوت سالم از نظر جسمی و فکری علیه او صبحت می‌کرد.

اصغر حاجیلو درباره دیدار استقلال برابر بوریرام تایلند از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، گفت: استقلال به طور قطع می‌تواند در تهران کار را یکسره کند. بوریرام از آسیای شرقی است و تایلند چند سالی است که برای موفقیت در آسیا، سرمایه‌گذاری کرده است. با این حال در حد استقلال نیستند و با حفظ اعتماد به نفس می‌توانیم آنها را شکست دهیم. البته این به آن معنا نیست که بوریرام حریفی آسان شمرده‌ می‌شود، بلکه استقلال با قدرتی که دارد، می‌تواند در تهران از پس آنها به راحتی برآید.

او در ادامه با اشاره به وضعیت استقلال، افزود: استقلال دو، سه هفته‌ است که مشکلاتی دارد که دلیلش آماده نبودن تیموریان و نکونام و مصدومیت ساموئل و جمشیدیان است. من اطمینان دارم که می‌توانیم استقلال را با آماده شدن این چهار نفر، به شکلی متفاوت ببینیم، چرا که دست قلعه‌نویی برای تغییرات باز خواهد شد. متاسفانه عده‌ای می‌گویند استقلال با شانس پیروزی می‌شود، اما هوش قلعه‌نویی را چرا نمی‌بینند که با دست خالی و در بدترین روزها می‌تواند نتیجه‌ بگیرد؟

پیشکسوت استقلال در پاسخ به سوالی مبنی بر مسائل اخیر رخ داده میان علیپور و قلعه‌نویی، ‌ اظهار کرد: من از علیپور خیلی بیشتر از این‌ها توقع داشتم. او باید ببیند که با چه کسی در حال دعواست؟ قلعه‌نویی سکاندار استقلال است و یک مربی بزرگ به حساب می‌آید. قلعه‌نویی آدم تازه واردی در فوتبال نیست و خدمات زیادی به فوتبال ایران داشته است. باید قبول کرد که نمی‌توان با او مثل یک مربی جوان صحبت کرد. حرف‌های علیپور خوشایند استقلالی‌ها نیست. او نباید برخی از صحبت‌هایی را که انجام داده است را نسبت به قلعه‌نویی می‌گفت. توپ‌ و لباس در تخصص قلعه‌نویی است و او سال‌ها در فوتبال ایران بوده و کیفیت را می‌شناسد. او یک انتقاد سازنده داشته و درخواست کرده تا اقدامی صورت بگیرد. او که با کمپانی سازنده توپ لج ندارد. به نظر من تاج هم باید در این مساله دخالت کند، چرا که نمی‌شود به خاطر مجانی بودن توپ‌ها چیزی نگفت. نمی‌شود که با مصداق " مفت باشد، کوفت باشد " به فوتبال لطمه زد. متاسفانه صحبت‌های قلعه‌نویی را الکی بزرگ کرده‌اند و جوری رفتار شده که انگار قلعه‌نویی با یک شبکه در حال جنگ است.

مسئول آکادمی استقلال در پایان و در واکنش به اظهارات اخیر رضا رجبی علیه خود، که او را به آوردن عوامل خودش به آکادمی استقلال متهم کرده است، بیان کرد: آقای رجبی بهتر است تکلیفش را با آن سی دی و کارهایش مشخص کند. کاش یکی دیگر این صحبت‌ها را علیه من کرده بود که از نظر فکری و جسمی سالم باشد. من هر چه بدبختی در یک ساله اخیر در آکادمی کشیدم به خاطر برخی از مسائل آقایان بود که به مراجع قضایی کشیده شده بود.

حاجیلو در پایان به ایسنا گفت: من برای ماندن دست و پا نمی‌زنم و آکادمی برای من منبع درآمد نیست. البته او باید هم بگوید که به خاطر فتح‌الله‌زاده چیزی نمی‌گوید چرا که فتح‌الله‌زاده نگذاشت سی دی‌های او منتشر شود. من هم قطعا در آکادمی اشتباهاتی دارم، اما بیزینس در آنجا به راه نیانداخته‌ام. به هر حال رجبی می‌تواند به فتح‌الله‌زاده رجوع کند و بار دیگر مسئول آکادمی شود. البته اگر کمیته‌ اخلاقی و منشور اخلاقی اجازه تصدی پست به او را بدهند!