ملت ایران: آرسن ونگر اصرار دارد که فعالیت نداشتن آرسنال در بازار نقل و انتقالات دلیل شکست آنها مقابل استون ویلا نبود.
آرسنال نتوانست گونسالو ایگواین و لوییز گوستاوو را بخرد و این دو به ناپولی و ولفسبورگ رفتند. آنها احتمالا لوییس سوارس را هم نخواهند خرید.
ونگر تاکنون تنها توانسته یایا سانوگو، مهاجم ۲۰ساله را با قراردادی آزاد از اوسر بخرد. اما او در پاسخ به این پرسش که آیا تیمش می توانست با همین بازیکنان فعلی هم استون ویلا را ببرد می گوید: «این پرسشی واقعی است. من که می گویم بله.
اگر پول خرج نکرده ایم به این دلیل است که بازیکنان خود را نیافته ایم. من تنها کسی نیستم که در این زمینه کار می کنم. تیمی در این زمینه فعال هستند و ما اگر بازیکنانی را بیابیم که برای ما به اندازه کافی خوب باشند آماده خریدشان هستیم.
می خواهیم هواداران شاد باشند. زمانی که به این موضوع دست نمی یابیم به شدت احساس شرمندگی می کنیم و واقعا ناامید می شویم. وظیفه من این است که هواداران را خوحال کنم اما ما بازی را به دلیل نخریدن بازیکن نباختیم.
ما در بازار حضور داریم. همه می دانند که می خواهیم بازیکن بخریم اما تا زمان خرید بازیکن باید بازی هایمان را هم ببریم.
مردم می گویند بازیکن بخرید، بازیکن بخرید، بازیکن بخرید. اما زمانی که از آنها می پرسید کی را بخریم مشکل بسیار پیچیده می شود. ما کار خود را جدی می گیریم. باور کنید که ما تک تک فوتبالیست های دنیا را تحلیل کرده ایم.
ما ۲۴ساعته کار می کنیم و زمانی که تصمیمی بگیریم آن را جدی می گیریم. ما آنی نیستیم که مردم فکر می کنند. ما دوست داریم خرج کنیم و بازیکن بخریم.»
ونگر باکاری سانیا، الکس اوکسلاد - چمبرلن و کیه ران گیبس را در اختیار نداشت: «باورکردنی نیست که این همه مصدوم داریم و باید هم چند بازیکن خود را برای بازی چهارشنبه برسانیم.»
آرسنال چهارشنبه در دیدار رفت پلی آف لیگ قهرمانان با فنرباغچه بازی خواهد کرد.