ملت ایران: باز شدن روزه گلزنی مهرداد اولادی و دبل رضا نوروزی که بعد از ۱۵ ماه به ورزشگاه تختی اهواز بازگشته و مدت ها بود زدن دو گل در یک بازی را انتظار می کشید، در کمتر از پنج دقیقه اتفاق افتاد و ورزشگاه تختی اهواز را برای دقایقی به سکوت فرو برد.

استقلالی های صنعتی که شروع امیدوار کننده ای در لیگ سیزدهم داشتند و بازی هایی تهاجمی ارائه می کردند، در آخرین بازی هفته پنجم با نتیجه ای و به شکلی شکست خوردند که کمتر کسی پیش بینی می کرد. عبدالله ویسی طبق عادت مسابقات قبلی، تیمش را با چند تغییر نسبت به بازی قبل از آن به میدان فرستاد. بازگشت کعبی به ترکیب، انتقال طیبی به سمت چپ خط دفاع و مهم تر از همه، استفاده از ادریسا ترائوره به عنوان زوج سهراب بختیاری زاده در میانه خط دفاع، تغییرات ویسی در بخش دفاعی بود.

آبی های صنعتی از قضا؛ ضربات متوالی را از همین ناحیه دریافت کردند. کاروالیو دروازه بان برزیلی نیز بعد از چند بازی خوب، دوباره خاطرات بازی های فصل گذشته در پیکان را زنده و نمایش ناموفق خط دفاعی تیمش را تکمیل کرد. استقلال خوزستان دیشب اولین باخت خانگی را متقبل شد وهمین کافی بود تا سکونشینان ورزشگاه تختی اهواز، عبدالله ویسی را هدف قرار دهند. این خلاف انتظارات مدیران باشگاه نوظهور خوزستانی بود؛ چه آن ها گمان می کردند فضای کم حاشیه باشگاه و تفاوت های اساسی این تیم با استقلال اهواز مانع از بروز هر گونه مسائل حاشیه ای می شود. در عمل اما مشخص شد که مصاحبه های کددار ویسی در هفته های گذشته و اشاره به جریاناتی که علیه وی فعالیت می کنند، بی دلیل نبوده و سرمربی استقلال خوزستان از برخی مسائل آگاهی داشته است.

عبدالله ویسی در بازی دیشب اشتباهاتی داشت؛ خصوصاً در چیدن ساختار دفاعی تیمش؛ چه مدافعان و چه نفرات جلوی آن ها و از همین ناحیه هم ضربه خورد. ویسی بعد از بازی به همین دلیل، باخت را گردن گرفت و در عین حال از رفتار تماشاگران گلایه کرد. این مربی جوان البته بیشتر از آن که ناراحت شکست شب گذشته و شعارهای تماشاگران باشد، باید به دو بازی حساس و تعیین کننده بعدی فکر کند. دو بازی در ورزشگاه تختی اهواز برابر شرکای صدر جدول: فولاد خوزستان و استقلال تهران!