ملت ایران: مهاجم خوزستانی سپاهان، هنوز موفق نشده به انتظارها پاسخ بدهد. او در بازی دیروز مقابل فجر در میدان خاضر بود و پایش به گل باز نشد.

آرش افشین در ارتباط با دیدار شب گذشته سپاهان و فجر سپاسی می گوید: بدشانشی آوردیم، ما بازی یک بر صفر برده را با باخت عوض کردیم و نتوانستیم پیروزی نیمه اول را حفظ کنیم.
وی ادامه می دهد: دیروز، روز بد ما بود اما نمی توانم بگویم روز خوب فجر بود، چون این تیم چیزی برای از دست دادن نداشت و برای خارج شدن از بحران به دنبال پیروزی بود، آنها به آب و آتش زدند، ولی فرصت چندانی هم نداشتند، اما در مجموع از ما برتر عمل کردند، چون از معدود فرصت های خود برای گلزنی استفاده کردند در حالی که ما موفق نشدیم پیروزی خود را حفظ کنیم.
افشین می گوید: هر تیمی برابر سپاهان قرار می گیرد انگیزه اش دو چندان می شود، همه می خواهند سپاهان را ببرند و فجر هم شرایط نامناسبی داشت و فقط به دنبال این بود که از این شرایط خارج شود.
مهاجم جوان سپاهان تأکید می کند هماهنگی تیمی که بیشتر از هفتاد درصد از ترکیب فصل گذشته اش متفاوت شده دیر به دست می‌آید. افشین می گوید: درست است که در بازی های اول فصل برابر فولاد و استقلال به پیروزی رسیدیم اما به جرأت می توانم بگویم که در آن دو بازی هم هماهنگ نبودیم. خوب بازی نکردیم اما نتیجه گرفتیم.
وی ادامه می دهد: تا تیم به هماهنگی برسد و همه بازیکنان با هم مچ شوند زمان زیادی سپری می شود، اما مطمئنم این روند ادامه پیدا نمی کند، با این حال امیدوارم حسرت این امتیازاتی که در هفته های اخیر از دست دادیم را آخر فصل نخوریم.
افشین در دقایق پایانی بازی با فجر و در حالی که سپاهان به دنبال جبران نتیجه بود با سیامک کوهنورد درگیر شد. بازیکن فجر معتقد بود افشین بازی جوانمردانه را در مقابل مصدومیت یکی از بازیکنان فجر رعایت نکرده است. او در این باره می گوید: اصلاً مساله خاصی نبود که بخواهیم بازی را متوقف کنیم، بازیکن فجر تمارض کرد و توقع داشتند تا بازی را به خاطر آنها متوقف کنیم. من هم گفتم دلیلی ندارد توپ را بیرون بزنم.