ملت ایران: غلامرضا رضایی که در سی دقیقه پایانی بازی با ملوان به میدان آمد روی تنها گل بازی تاثیر مستقیم داشت و پاس تودر زیبای برای سید صالحی فرستاد تا زمینه ساز گلزنی عالیشاه شود. او یک بار هم بدشانس بود که بعد از ضربه او توپ روی خط دروازه به سر سالارزاده خورد و گل نشد.

رضایی که با وجود بیماری به این بازی رسید درباره شرایطش می گوید: «روز پنجشنبه قرص خوردم و تمرین کردم. خوشبختانه تمرین سبک بود و مشکلی برایم ایجاد نشد. الان هم شرایطم خوب است و مشکلی ندارم.»

وی درباره اعتراض ملوانی ها به آفساید بودن سید صالحی قبل از گل بازی می گوید: «من که درست ندیدم اما بعید می دانم آفسیاد باشد.»

رضایی در خصوص صحبت های دایی قبل از حضورش دربازی می گوید: «حرف خاصی نبود. علی آقا گفت جای چه کسی به بازی می روی و باید چه کارکنی. گفت برو تلاشت را بکن. همین.»

مهاجم شماره ۱۰ پرسپولیس درباره برخی سوال هایی که از او درباره موقعیتش در ترکیب اصلی پرسپولیس می شود، می گوید: «واقعا از بعضی سوال ها خنده ام می گیرد. بعضی ها بدون اطلاع کافی از شرایطم و اینکه چرا در بازی قبلی حضور نداشتم سوال می کنند. یکسری هنوز نمی دانند من بازی قبلی مریض بودم و بیرون نشستم.»

وی ادامه می دهد: «فوتبال همین است. نمی شود که همه بازی ها فیکس باشی. در ورزش همیشه رقابت وجود دارد و نمی توان همه بازیکنان را فیکس بازی داد. من یک هفته مریض بودم و خدا را شکر الان سلامتی ام را به دست آورده ام. یک اتفاق خوب هم در این بازی افتاد که ما ده نفره بردیم. من هم کمک کردم و خوشبختانه خوب بازی کردیم. ان شاءالله این روند ادامه خواهد داشت ضمن اینکه باز هم تاکید می کنم رقابت همیشه هست. مثل همه جای دنیا و من هم به کارم ادامه می دهم.»

رضایی در خصوص بازی در ورزشگاه تختی مقابل نفت تهران می گوید: «من خودم چند بار با پرسپولیس و تیم ملی در این ورزشگاه بازی کرده ام. در ضمن فکر می کنم چمن تختی هم خیلی خوب باشد. از طرفی مطمئنم هواداران ما آنجا هم می آیند و حمایت می کنند. با اینکه کار سختی داریم اما امیدوارم روند بردهایمان ادامه پیدا کند.»