ملت ایران: دیگو آرماندو مارادونا، سرمربی اسبق تیم ملی آرژانتین و باشگاه الوصل امارات حالا «مدیر تکنیکی - روانی» باشگاه دپورتیوو ریه سترا، تیمی آماتور و دسته پنجمی در آرژانتین است که در رقابت های «دسته اول دی» توپ می زند.

طبق اعلام رسانه های محلی مارادونا در این تیم، در تصمیمات تکنیکی و تاکتیکی سرمربیان و اعضای کادر فنی دخالتی ندارد و پست او عملا پستی افتخاری است و قرار بر این است که دن دیگو در برخی از جلسات تمرینی و تعدادی از مسابقات، بازیکنان ریه سترا را همراهی کند تا به آنها روحیه بدهد.

بنا بر گزارش منتشره در روزنامه لا ناسیون، در صورتی که دیگو آرماندو مارادونا در روز ۱۹ آگوست در آرژانتین حضور داشته باشد، در جریان بازی میان دو تیم ریه سترا و سن میگل تیمش را همراهی خواهد کرد تا با حضور او روحیه بازیکنان این تیم دسته پنجمی افزایش یابد. قهرمان جام جهانی ۱۹۸۶ مکزیک، زمانی که در دوبی مشغله کاری نداشته باشد به آرژانتین سفر خواهد کرد تا در پست جدیدش در فوتبال آرژآنتین به فعالیت بپردازد.

دن دیگو در حال حاضر در کشور امارات با سمت مشاور و سفیر ورزشی مشغول به کار است. چند روز پیش بود که سرمربی سابق تیم ملی آرژانتین به صورت بی خبر و ناگهانی از جلسه تمرینی بازیکنان این تیم دیدار کرد و در باشگاه بدنسازی مجموعه ورزشی ریه سترا با بازیکنان این تیم عکس یادگاری گرفت و به بازیکنان امضا داد تا بدین ترتیب بازیکنان تیم را سورپرایز کرده باشد.

دیگو آرماندو مارادونا سابقه هدایت تیم های آرژآنتینی دپورتیوو ماندیوو و راسینگ را نیز درکارنامه ورزشی اش می بیند و بعد از تجربه هدایت این دو تیم نه چندان مشهور بود که او هدایت تیم ملی آرژانتین را در دست گرفت وبا آلبی سلسته در جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی نیز حضور یافت. بعد از برکناری مارادونا از این سمت، او در نهایت آخرین تجربه مربیگری اش را در الوصل امارات پشت سرگذاشت. لازم به ذکر است که او با هیچ یک از این تیم ها نتوانست موفق ظاهر شود و به افتخار خاصی برسد.