ملت ایران: سرمربی صبای قم می‌گوید بازیکنان گسترش فولاد در طول بازی بارها خودشان را روی زمین انداخته‌اند و بازی را از جریانش خارج می‌کردند.

محمد مایلی‌کهن پس از تساوی دو بر دو تیمش برابر گسترش فولاد، درباره‌ی این دیدار گفت: با توجه به آ‌نالیزی که از تیم گسترش فولاد کرده بودیم به این نتیجه رسیدیم که تیم تبریزی، تیمی سخت، جوان و دونده است. با وجود احترامی که برای تیم گسترش فولاد قائل هستیم ولی تیم تبریزی بازی را از جریان می انداخت و به دفعات بازیکنانشان روی زمین می‌افتادند.

او در ادامه افزود: بازی را خوب شروع کردیم. برخلاف جریان بازی گل خوردیم و با توجه به این‌که حمله می‌کردیم در یک غافلگیری گل دوم را خوردیم و تلاش کردیم و همه از بازی لذت بردند. ما موفق شدیم با سخت کوشی بازیکنان و تلاش آنها نتیجه را مساوی کردیم.

سرمربی صبای قم درپاسخ به سوالی درباره‌ی راهکارهای گلزنی تیمش در این دیدار، اظهار کرد: از راه‌های مختلف می‌خواستیم به دروازه حریف برسیم و از همه جا شانس داشتیم این کار را بکنیم ولی توپ‌هایمان گل نشد. تیم حریف از ضدحملات استفاده کرد و حتی اگر از موقعیت‌های گلشان به خوبی استفاده می‌کردند بازی را واگذار می‌کردیم.

او در پاسخ به سوالی درباره کیفیت توپ‌های این فصل لیگ برتر گفت: توپ‌های امسال نسبت به پارسال بهتر است و اگر قرار بود اعتراضی شود باید پارسال می‌شد. من از این توپ‌ها در تمرینات استفاده کرده‌ام و از بازیکنانم پرسیدم و آنها جواب دادند که توپ‌ها از پارسال بهتر هستند.

مایلی‌کهن درپایان درباره بازی با سپاهان در هفته آینده هم صحبت کرد و افزود: هنوز ابتدای مسابقات است. درست است که تیم سپاهان دو بازی باخته اما نمی‌توان گفت که این تیم ضعیف است و این جزئی از اتفاقات فوتبال است. شکست این هفته سپاهان کار ما را سخت کرد و از همین الان باید به فکر بازی آینده مقابل سپاهان باشیم.