ملت ایران: بعد از برد مقابل ملوان و ۱۰ نفره شدن تقریبا تمام بازیکنان پرسپولیس با حوصله جلوی دوربین ها ایستادند و حرف زدند. در این میان مولایی بدنساز پرسپولیس هم درباره درگیری با نیروی انتظامی مصاحبه کرد و حرف های حقیقی در خصوص اینکه پرسپولیس نیاز به گلر ندارد هم جالب بود. یکی از محورهای مصاحبه ها هم رعایت نکردن فیرپلی از سوی محمد نوری در یکی از صحنه های بازی بود که پرسپولیسی ها به اتفاق این موضوع را قبول نداشتند. سید صالحی و نوری مفصل تر از بقیه حرف زدند.
مهرداد کفشگری:خدا را شکر که برنده شدیم وگرنه معلوم نبود چه بلایی سرم می آمد و خدا باید به من رحم می کرد.از تمام بازیکنان تشکر می کنم. فکر می کنم خودم بازی را خوب شروع کردم و حتی قبل از اخراجم یک حرکت خوب هم انجام دادم.قصدم زدن بازیکن حریف نبود بلکه می خواستم توپ را بزنم اما بازیکن ملوان به سرعت خودش را رساند و ناگهان با وی برخورد کردم. سعی می کنم این اتفاق را برای پرسپولیس، هوادارانش و علی دایی جبران کنم.
محمد نوری:بردن بازی:۳ امتیاز را باید می گرفتیم، پس از اخراج کفشگری بازیکنان مان به اندازه ۱۲ نفر دویدند و با غیرتی که از خود
بازیکنان جوان:جون های ماما اکثرا عضو تیم ملی امید هستند، اگر این بازیکنان جا بیفتند آینده پرسپولیس ۳-۴ سال تضمین می شود. امیدوارم آنها بتوانند روز به روز به پیشرفت خود ادامه دهند. ملوان هم تیم خوبی بود و عملکرد مناسبی ارائه کرد.
قطع برق:این مسئله عادی است، ۲ سال پیش نیز چنین مشکلی به وجود آمد و امیدوارم این موضوعات حل شود.
چرا توپ را به بیرون نزدی:می خواستم توپ را بیرون بزنم اما دیدم که بازیکن ملوان نیم خیز شد و من را نگاه می کرد، بازی جوانمردانه این نیست که هر بازیکنی زمین افتاد توپ را بیرون بزنیم، در نیمه اول بازیکن ما اگر زمین افتاد و آنها توپ را بیرون زدند به دلیل این بود که او کمردرد داشت و پس از آن تعویض شد. در اینگونه مصدومیت ها و مشکلاتی که از ناحیه سر رخ می دهد و باعثخونریزی می شود باید بازی جوانمردانه را رعایت کرد اما در آزادی که تیم ها بسته بازی می کنند و وقتی یک موقعیت به دست می آوریم خود را به زمین می اندازند نمی توان چنین کاری کرد، بازی جوانمردانه هنوز در ایران جا نیفتاده است.
خلعتبری در پرسپولیس:این بازیکن هنوز به تیم اضافه نشده و باید منتظر باشیم تا این اتفاق بیفتد، او بازیکن خوبی است و می تواند به ما کمک کند.
سیدجلال حسینی:بچه ها تلاش کردند و مقابل این تیم جوان اذیت شدیم اما در نهایت توانستیم ۳ امتیاز را کسب کنیم. در بازی با سایپا که باختیم همه مقصر بودند و امروز که توانستیم به پیروزی برسیم نتیجه یک کار گروهی بود. باید تلاش کنیم تا بتوانیم به عنوان یک مدعی ظاهر شویم. گاهی اوقات فشار روی تیم خیلی زیاد می شود و ان شاء الله می توانیم با تلاشمان خوب عمل کنیم. همه بازیکنان تلاش خود را برای بسته نگه داشتن دروازه می کنند، کل تیم خوب عمل می کنند و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.
امید عالیشاه:زدن گل اول در این مسابقه برای هر دو تیم سخت بود اما من توانستم طلسم را بشکنم و دل هواداران را شاد کنم. تنها هدفم این بود که گوشه ای از زحمات دایی را جبران و دل هواداران را شاد کنم. در یک صحنه هم توپ را به تیرک دروازه زدم و دلم می خواست در آن صحنه گل دومم را برای پرسپولیس به ثمر برسانم. مطمئن باشید اگر شرایطم بهتر بود آن توپ را پاس می دادم تا سایر بازیکنان از آن استفاده کنند. با تمام این شرایط بدانید که مغرور نمی شوم و تلاش می کنم تا جواب اعتماد دایی را بدهم. نمی توانم در مورد صحنه اخراج صحبت کنم اما معتقدم که این اتفاق انگیزه بازیکنانمان را بالا برد و هر کدام از آنها چند برابر توان خود تلاش کردند.
سید مهدی سیدصالحی: پیروزی:بازی خوبی انجام دادیم، مهرداد کفشگری در اواخر نیمه اول اخراج شد، در نیمه دوم با تلاش بیشتری که کردیم توانستیم یک گل بزنیم و ۳ امتیاز را کسب کنیم، مهرداد در بین نیمه خیلی ناراحت بود به همین خاطر تلاش بیشتری انجام دادیم و با همدلی به پیروزی رسیدیم. لطف خدا بود که توانستیم هواداران را شاد به منزل هایشان بفرستیم.
ادامه راه:علی دایی تیم جوان و با تجربه ای درست کرده که زمان می برد تا شرایط خوبی پیدا کند. بازیکنان کاملا متحد هستند، در بازی قبلی نیز بدشانسی آوردیم، ان شاء الله روند رو به رشدمان را ادامه دهیم و بتوانیم پرسپولیس را به جایگاه اصلی اش برسانیم.
تک به تک:در آن صحنه توپ را زدم اما دروازه بان گرفت که قسمت بود عالیشاه در برگشت آن را به گل تبدیل کند. در مجموع باید روی ضربات آخر بیشتر دقت کنیم، مطمئنا پرسپولیس رفته رفته به وضعیت بهتری می رسد و می تواند به جایگاه اصلی خودش بازگردد.
قطع برق:زمانی که توپ دست ما بود و در موقعیت خوبی قرار داشتیم برق رفت، اتفاق است اما اگر آن موقع توپ گل می شد نمی دانیم آیا داور قبول می کرد یا نه.
هواداران:هواداران ۹۰ دقیقه تیم را تشویق کردند، ان شا ء الله آنها به ما کمک می کنند تا تیم را به سرمنزل مقصود برسانیم و این اتفاقات از قشنگی های فوتبال است.
بازی جوانمردانه:در آن صحنه محمد نوری خواست توپ را بیرون بزند اما بازیکن مصدوم ملوان بلند شد، اگر قرار باشد هر بازیکنی می افتد توپ را بیرون بزنیم شرایط خوبی نیست و نمی توان این کار را انجام داد.
حرف پایانی:باید تلاش بیشتری انجام دهیم، همه چیز دست خودمان است. خدا گفته از تو حرکت از ما برکت، پس باید برای موفقیت تلاش کنیم.
غلامرضا رضایی:بازی خوبی انجام دادیم هر چند پس از ۱۰ نفره شدن کار ما سخت شد اما با تلاش بازیکنان توانستیم به پیروزی برسیم و هر ۳ امتیاز بازی را کسب کنیم ان شاء الله روندمان را ادامه دهیم و در دیدارهای بعد نیز با نتیجه ای که می گیریم بتوانیم هوادارانمان را شاد کنیم.
محسن بنگر:امروز خیلی خوب بازی کردیم و باید چهار بر صفر پیروز می شدیم اما متاسفانه توپهایمان به گل تبدیل نشد. سه امتیاز این بازی از نان شب هم برایمان واجب تر بود.
بهتر است اینقدر به موضوع بازی جوانمردانه نپردازیم. فکر می کنم همه چیز تمام شده است و بهتر است منصف باشیم. همه می دانند که چه زمانی باید توپ را بیرون بزنند و چه زمانی این کار را نکنند. سوءاستفاده از بازی جوانمردانه برای همه ممنوع است.
حسین ماهینی:به تمام هواداران خسته نباشید می گویم که ما را تا آخرین لحظه حمایت کردند. فکر می کنم هواداران عامل اصل پیروزی ما مقابل ملوان بودند.مابه این پیروزی نیاز داشتیم ملوان تیم خوبی است و ما می توانستیم ۴ یا ۵ گل به آنها بزنیم اما متاسفانه به خوبی از موقعیت ها استفاده نکردیم و یک بر صفر پیروز شدیم.
خلعتبری بازیکن بزرگی است. من در ذوب آهن و تیم ملی با وی همبازی بودم. داشتن خلعتبری برای هر تیمی یک آرزو است و امیدوارم وی به پرسپولیس بیاید چرا که می دانم بازیکن بسیار موثری خواهد بود.
قطع برق به نتیجه بازی ربطی نداشت و دست هیچ کدام از تیم ها نبود. قطع برق یک اتفاق بود که خوشبختانه خیلی زود هم برطرف شد.
رضا نورمحمدی:برد شیرینی را به دست آوردیم و من هم همچنان با قوت تمرین می کنم تا ببینم خدا چه می خواهد. مهم موفقیت پرسپولیس است. من امشب خوشحالم چون هواداران خوشحال هستند ۳ امتیاز شیرین گرفتیم.
من رضا حقیقی را از قصد. نزدم اتفاقی بود که در تمرین افتاد و امیدوارم که او زودتر به تمرینات برگردد.
سعید شیرینی:بازیکنان پرسپولیس ۱۰ نفره و با غیرت و جسارت بازی کردند تا حریف را شکست دهند. بازیکن ملوان هم خیلی خوب نقش بازی کرد تا یک بازیکن پرسپولیس اخراج شود. با وجود ۱۰ نفره شدن و با حضور علی دایی پرسپولیس جسارت و غیرتش را نشان داد و بازیکنان از جان مایه گذاشتند و ۳ امتیاز به هواداران هدیه کردند. از هواداران به خاطر حمایت شان تشکر می کنم. برد شیرینی بود. امیدوارم این پیروزی ها ادامه داشته باشد.
محمدرضا مولایی:ماموران نیروی انتظامی که برای حفاظت از هواداران به ورزشگاه می آیند تنها باید به وظیفه خود عمل کنند نه اینکه فحاشی کنند. یکی از ماموران نیروی انتظامی به من و خانواده ام فحش داد. قرار بود فرمانده آنها بیاید و از من عذرخواهی کند اما این اتفاق رخ نداد. من قصد دعوا نداشتم اما آن مامور با من درگیر کسی که برای حفاظت به ورزشگاه آمده است نباید بی ادبی کند بلکه باید مانع بی ادبی و بی احترامی تماشاگران شود.
علیرضا حقیقی:شرایط پرسپولیس تا به الان خوب بوده، قبلا هم گفتم بازیکنان جوان ما نیاز به زمان دارند تا بتوانند در تیممان جا بیفتند، خدا رو شکر امروز هم یکی از بازیکنان جوان مان گل زد. خدارو شکر آنقدر تیم از لحاظ دفاعی خوب است که در خیلی از بازی ها گل نخورده است. به سید جلال و بنگر که خیلی قدرتمند کار می کنند و سایر نفرات نیز عملکرد خوبی دارند و در بازی تیم را بسته نگه می دارند. صد در صد ناراحت نیستم، خدارو شکر آنقدر ساختار دفاعی ما خوب است که نیاز به دروازه بان نداریم، یک سری چیزها دیگر دست بازیکن نیست، من به خوبی تمرین می کنم و خدا هم باید کمک کند. ناراحت نیستم، هم من و هم نیلسون تمریناتمان را به خوبی انجام می دهیم، ساختار دفاعی بسیار عالی است و امیدوارم تا آخر فصل آمارمان را حفظ کنیم.