ملت ایران: حسین فرکی با وجود حضور تیمش در بالای جدول رده بندی اعتقاد دارد که بازیکنان فولاد نباید فریب این پیروزی های ابتدای فصل را بخورند و برای صحبت از قهرمانی هنوز وقت زیادی باقی مانده است. صحبت های حسین فرکی در کنفرانس خبری پایان مسابقه فولاد و داماش گیلان را بخوانید.

به هواداران عیدی دادیم

پیروزی فولاد برابر داماش، عیدی ما به هواداران خوب فولاد بود. قبل از مسابقه به بچه ها توصیه های لازم را کردیم و خوشبختانه بازیکنان فولاد خواسته های ما را اجرا کردند. گل زودهنگام در ابتدای نیمه دوم باعثشد کنترل روند مسابقه را به طور کامل در اختیار بگیریم و به سه امتیاز برسیم.

داماش مطابق خواسته ما بازی کرد

تیم داماش به همان شکلی بازی کرد که انتظار داشتیم و به بازیکنانم گفته بودم که داماش در مسابقات بیرون از خانه، بازی مستقیم را در دستور کارش قرار می دهد که خوشبختانه امروز همین گونه شد و توانستیم ضمن مهار بازیکنان حریف به پیروزی برسیم.

می توانستیم بیشتر گل بزنیم

درست است که سه گل به داماش گیلان زدیم، اما می توانستسم گل های بیشتری به ثمر برسانیم و چند فرصت گلزنی را از دست دادیم. اگر بچه ها در زدن ضربات آخر دقت داشتند، باز هم به داماش گل می زدیم.

جلوتر از فصل قبل هستیم

قبول داریم که آمار تیم فولاد خوزستان نسبت به موقعیت مشابه در فصل گذشته بسیار بهتر است. به هر حال سال گذشته نیاز به زمان بیشتری برای هماهنگ شدن داشتیم و تا پایان هفته هشتم، فقط شش امتیاز گرفته بودیم اما امسال از چهار بازی نخست صاحب ۹ امتیاز شده ایم که این پیشرفت خیلی خوبی است.

صحبت از قهرمانی زود است

برای صحبت کردن از کسب عنوان قهرمانی هنوز زود است. به بازیکنانم گفته ام که نباید گول امتیازات ابتدای فصل را بخویم. با وجودی که از چهار مسابقه صاحب ۹ امتیاز شده ایم، اما تیمی در لیگ قهرمان می شود که پیروزی هایش تا پایان فصل تداوم داشته باشد. به هر حال فولاد گام به گام جلو می رود و امیدوارم که در خاتمه لیگ سیزدهم به خواسته های خودمان برسیم.

نیمکت نشینی حاتمی فنی بود

نیمکت نشینی فرزاد حاتمی فنی بود. برای هر مسابقه تاکتیک مناسب با آن مسابقه را اتخاذ می کنیم و امروز حاتمی بر اساس تاکتیک تیمی فولاد روی نیمکت قرار گرفت. حاتمی در همان ۱۰ دقیقه که به میدان آمد، فرصت گلزنی هم پیدا کرد اما به هر شکل فرصت کمی برای بازی کردن داشت. در فولاد خوزستان، همه ما عضو یک مجموعه هستیم و بازیکن فیکس یا ذخیره نداریم.