ملت ایران:حسین فرکی در مورد پیروزی ۳ بر یک تیمش مقابل داماش گیلان گفت: عید فطر و این پیروزی را به هواداران و اهالی فوتبال تبریک می گویم. به بازیکنان تیمم گفتم از بازی های قبل مغرور نشوید چرا که کار سختی مقابل داماش داریماما خوشبختانه حریف طبق خواسته ما بازی کرد، بازی تکنیکی شاگردانم در کنار تاکتیک تیم باعثاین پیروزی شد.
دلیل برد فولاد؟
در شروع نیمه دوم وقتی به گل رسیدیم نبض بازی را در دست گرفتیم هر چندروی غافلگیری گل خوردیماما در نهایت به نتیجه دلخواه رسیدیم و حتی می توانستیم اختلافمان را بیشتر کنیم بازی تکنیکی همراه با تاکتیک تیمی این نتیجه را برای فولاد رقم زد. این برد عیدی ما فولادی ها به مردم خوزستان است.
داوری؟
فرکی با تشکر از قضاوت خوب داوران عنوان کرد: نباید از عملکرد خود تیم داوری به راحتی گذشت و این مسئله جای تشکر و تقدیر دارد.
ترکیب فولاد؟
در تیم ما بازیکن ذخیره وجود ندارد و همه می توانند در ترکیب ثابت باشند. ما بر اساس تاکتیک تیم ۱۱ بازیکن را انتخاب می کنیم.
فولاد قهرمان می شود؟
سرمربی فولاد ضمن اشاره به این نکته که صحبت درباره قهرمانی تیمش در لیگ برتر، زود است، تصریح کرد: ما نباید مغرور شویم و باید هر بازی بهتر از بازی قبلی کار کنیم.
نور ورزشگاه تختی؟
فرکی در پایان در مورد نور ورزشگاه خاطرنشان کرد: هر چقدر هم در مورد این مسئله بگوییم فایده ای ندارد و ترتیب اثر نمی دهند امااگر باز هم این سئوال را از من بپرسید، می گویم که نور این ورزشگاه استاندارد نیست.