ملت ایران: سرمربی تیم سپاهان در کنفرانس مطبوعاتی قبل از دیدار مقابل تراکتور سازی گفت: امیدوارم تبریک های ما برای عید فطر و روز خبرنگار با پیروزی در مسابقه فردا کامل شود. زلاتکو کرانچار در فاصله ۲۴ ساعت قبل از دیدار حساس تیمش در هفته چهارم به سوالات خبرنگاران حاضر این طور پاسخ داد:
وضعیت تراکتورسازی را چطور می بینید؟
تمامی بازی ها سخت است و فردا شرایط خاصی داریم. حریف ما تیمی است که در نقاط مختلف از بازیکنان خوب و فراملی استفاده می کند و نگاه به بالای جدول دارد. تراکتور سازی تیم خطرناکی است. بازیکنان بی نظیری مثل کریم انصاری فرد و علی کریمی دارد که در مواقع خاص نقش آفرینی می کنند.
چه تمهیدی برای مهار کریمی دارید؟
به طور قطع علی کریمی بازیکن صاحب کلاسی در ایران است. شائبه ای وجود ندارد که او یکی از موثرترین هاست. باید توجه کنیم که در تراکتور سازی فقط علی کریمی وجود ندارد و آنها بازیکنان خوب و خطرناکی دارند. تمهیدات لازم را برای این موضوع اندیشیدیم امید به کسب نتیجه داریم و قطعا بازیکنان ما اجازه عرض اندام به کریمی و سایر بازیکنان این تیم را نمی دهیم.
به نظر می رسد سپاهان در دفاع متزلزل است؟
از شجاع خلیل زاده و هادی عقیلی راضی هستم. آنها علاوه بر هماهنگی در مواقع حمله نیز بسیار خوب کار می کنند. البته در هنگام حمله برای بازگشت به دفاع با تاخیر کار خود را انجام می دهند که باید این موضوع را برطرف کنیم.
از یعقوب کریمی خیلی کم استفاده می کنید. چرا؟
او به علت مصدومیت ۵/۲ ماه از مسابقات دور بوده است به همین دلیل با افت شدید بدنی روبرو شده است اما از لحظه ای که آمده هر روز بهتر می شود تا به شرایط ایده آلش برسد. امید داریم در دیدار های آینده از توانایی او نهایت استفاده را ببریم.
سپاهان اکبر ایمانی را به ذوب آهن هدیه داد. چرا؟
اکبر ایمانی بازیکن خوبی بود. چندین بار به او فرصت دادیم اما از موقعیتش بهره نبرد. ایمانی بهترین تصمیم را گرفت تا بتواند در یک تیم دیگر خود را به فوتبال ایران نشان دهد. در کنار این موضوع ما در پست او بازیکن باکلاسی داشتیم و او به سختی می توانست خود را جا بیندازد.
هواداران سپاهان برای اولین بار در ورزشگاه حاضر می شوند.
برای اولین بار در این فصل هواداران به ورزشگاه می آیند و می خواهیم شور و شوق آنها را ببینیم. هواداران باید بدانند که هواداران تراکتور سازی نیز با شور و اشتیاق به ورزشگاه می آیند. سازمان لیگ تمهیدات ویژه ای را برای تماشاگران اندیشیده و آن تیم هایی که هوادارانشان به داوران و بازیکنان فحاشی می کنند با کسر امتیاز روبرو می شوند. از آنها می خواهم فقط تیم خود را تشویق کنند و اگر لحظه ای داور با تصمیماتی احساسات آنها را جریحه دار کرد خویشتن داری کنند و با تشویق خود روحیه تیم را بالا ببرند.