ملت ایران: برندان راجرز سرمربی لیورپول از لوئیس سوارس ستاره اروگوئه ای تیمش خواسته تا بپذیرد که سران لیورپول قصد فروش او را ندارند. او براین باور است که سوارس هنوز هم می تواند نقش تاثیرگذاری در رقابت های این فصل لیورپول داشته باشد.
این درحالی است که سوارس در طول هفته های اخیر بارها از تمایلش برای جدایی از لیورپول صحبت کرده و بعد از ناکامی این تیم درکسب سهمیه حضور در رقابت های این فصل لیگ قهرمانان اروپا این صحبت آغاز شد. اما حالا جان دبلیو هنری، مالک لیورپول به سوارس گفته که به او اجازه جدایی نخواهد داد.
از سوی دیگر آرسنالی ها در طول هفته های اخیر بارها برای جذب سوارس دست به کار شده اند. دراین میان برندان راجرز سرمربی لیورپول از سوارس خواسته تا تصمیم سران باشگاه برای عدم فروش او را بپذیرد.
راجرز در صحبت هایی گفته: «لوئیس خودش به تنهایی به تمرین می پردازد و کاملا درک می کند که ما در چه شرایطی هستیم. ما در کمال آرامش به سرمی بریم و سران باشگاه کنترل اوضاع را در دست دارند. ما قصد فروش سوارس را نداریم و سرسختانه پای این حرف ایستاده ایم. لوئیس درطول دوران حضورش در لیورپول برای تیم جنگیده. زمانی فرا می رسد که او درک خواهد کرد که سران باشگاه قصد فروش او را ندارند. الان برهه زمانی سختی برای اوست ولی وظیفه من این است که به حفظ گروه و تیمم بپردازم. زمانی که او روحیه اش را بازیابد به تمرینات تیمی اضافه خواهد شد.»
لوئیس سوارس فصل گذشته یکی از ستاره های لیورپول بود و در ۴۴ دیداری که برای این تیم برگزار کرد، ۳۰ گل به ثمر رساند.
البته او در شش بازی ابتدایی این فصل به دلیل محرومیتی که ناشی ازگاز گرفتن دست برانیسلاو ایوانوویچ در بازی فصل گذشته دوتیم چلسی و لیورپول است، از میادین ورزشی به دور خواهد بود ولی راجرز مطمئن است که او دوباره می تواند به اوج بازگردد: «سوارس یک مهاجم تراز اول است. من هیچ شکی ندارم که او بعد از بازگشتش مثل فصل قبل خواهد درخشید.»