ملت ایران: در حالی که نصف بیشتر تیم های لیگ از بی پولی می نالند، ظاهرا در تبریز اوضاع مالی روبه راه است و بازیکنان تراکتور مشکلی از این لحاظ ندارند. تراکتورسازان که سه شنبه اولین پیروزی فصل را در زمین ذوب آهن دشت کردند بلافاصله بعد از پایان بازی پاداش این برد را دریافت کردند و به گفته مدیرعامل تیم در صورت شکست سپاهان دو برابر پاداش می گیرند.

مدیرعامل تراکتورسازی می گوید: «برای اولین بار بلافاصله بعد از بازی و قبل از خشک شدن عرق بچه های تیم پاداش برد را آماده کردیم تا به حساب آن ها واریز شود. چون معتقد هستم پرداخت به موقع پاداش برای افزایش انگیزه و روحیه تیم بسیار موثر است، از این رو اشل خاصی تنظیم می گردد تا از هفته بعد پاداش ها بر این اساس پرداخت شود، ولی پاداش بازی های حساس ما سوای این اشل خواهد بود چنانچه برای بازی با سپاهان اصفهان پاداشی دو برابر پاداش بازی با ذوب آهن در نظر گرفته ایم.»

با این شرایط لابد مبلغ قرارداد بازیکن ها نیز منظم و به موقع پرداخت می شود؟ زینی زاده پاسخ می دهد: «خوشبختانه تا به حال به صورت میانگین ۲۹ درصد از قرارداد های این فصل را پرداخت کرده ایم و بازیکنانی که از میانگین کمتر دریافت نموده اند بعد از بازی سپاهان قسمتی از قرارداد خود را دریافت می کنند تا به سطح یکسانی از پرداخت ها برسیم. در این خصوص مشکلی وجود ندارد.»

با این حساب اگر سرخپوشان بتوانند سپاهان را هم شکست بدهند و با ۶ امتیاز از اصفهان برگردند، پول چرب و نرمی در تبریز انتظارشان را می کشد.