ملت ایران: وقتی پرسپولیسی ها با برد دیشب در صدر جدول به سپاهان چسبیدند حساسیت بازی های این دو تیم در هفته آینده چندبرابر شد. به خصوص بازی سپاهانی ها که این هفته یک حریف ویژه به نام تراکتورسازی را در مقابل دارند. در آستانه دیدار حساس سپاهان و تراکتور احسان حاج صفی درباره شرایط زردپوشان در این روزها و نقشه هایشان برای این بازی با قانون آنلاین گفتگو کرده است.

نزدیک بود به گسترش فولاد ببازید!
اجازه ندادیم که این اتفاق بیفتد.بازی خوبی انجام دادیم و مستحق این بودیم که به پیروزی برسیم.بازیکنان حریف بی جهت خودشان را به زمین می انداختند و با این کار روند بازی را کند کرده بودند.ضمن این که گلی هم که دریافت کردیم با بدشانسی وارد دروازه مان شد.
با این وجود، مقابل تیم تازه وارد گسترش، انتظار بیشتری از تیم تان می رفت.
درست است که گسترش یک تیم تازه وارد است اما بازی این تیم برابر استقلال نشان داد که نباید آنها را دست کم بگیریم. اگر چه تیم ما در مصاف با گسترش تیم برتر میدان بود ولی آنها هم نمایش بدی نداشتند و می توانم بگویم که خودشان را خوب و آماده نشان دادند. فقط اگر بیش از حد خودشان را زمین نمی انداختند می توانستیم به پیروزی هم برسیم.
با این تساوی، پرسپولیس هم امتیازتان شد و در همسایگی با شما قرار گرفت تا یک تهدید جدی برای تان باشد. دغدغه ای از این بابت ندارید؟
از حالا نباید دغدغه این جور مسایل را داشته باشیم. هنوز اول راه هستیم و فکر کردن به چنین مسایلی جز اینکه تمرکزمان را به هم می زند چیز دیگری عایدمان نمی کند. فعلا هیچ تیمی را تهدید حساب نمی کنیم چون تا پایان لیگ اتفاقات زیادی رقم خواهد خورد.
لیگ این فصل را چطور می بینی؟ خیلی ها پیش بینی لیگی سخت را برای مدعیان کرده اند. نظر تو چیست؟
با توجه به صعود تیم ملی به جام جهانی، همه بازیکنان دنبال این هستند تا خودشان را به تیم ملی برسانند. همین باعثمی شود تا آنها برابر حریفان شان باانگیزه تر از همیشه ظاهر شوند. از طرفی با توجه به کاهش تعداد تیم ها و افزایش مدعیان، رقابت سخت تر و فشرده تر شده است. همین باعثمی شود تا لیگی سخت و طاقت فرسا برای تیم ها رقم بخورد. فکر می کنم نه تنها مدعیان، بلکه آنهایی هم که دنبال بقا در لیگ هستند کار سختی خواهند داشت.
شانس کدام تیم را برای قهرمانی بیشتر از سایر تیم ها می دانی؟
این فصل اکثر تیم ها خوب و پرمهره بسته شده اند و می توان گفت ستاره های لیگ در همه تیم ها به نسبت هستند و این طور نیست که یک تیم خالی از ستاره باشد. اما خب باید قبول کرد که تیم هایی مثل تراکتور، سپاهان، استقلال و پرسپولیس پرستاره تر هستند. جنگ قهرمانی میان این تیم ها صورت خواهد گرفت. هم زود و هم سخت است که بخواهیم در خصوص شانس تیم ها برای قهرمانی صحبت کنیم اما تلاش می کنیم تا بتوانیم خودمان را به عنوان شانس اصلی قهرمانی معرفی کنیم.
این هفته به مصاف تراکتور خواهید رفت. پیش بینی ات از این بازی چیست؟
تراکتور پس از دو هفته نه چندان خوبی که سپری کرد، برابر ذوب آهن قدرت همیشگی اش را به حریفان نشان داد. این تیم در دیدار با ذوب آهن ثابت کرد که در دو هفته ابتدایی اسیر بدشانسی شده بود. تراکتور در آستانه بازی با سپاهان به یک پیروزی پرگل رسید تا برای بازی با ما به لحاظ روحی شارژ شود. مصاف با این تراکتور پرقدرت و البته باروحیه خیلی سخت خواهد بود. با توجه به برگزاری بازی در اصفهان، شانس مان برای پیروزی را زیاد می دانیم ولی با این حال نباید چندان روی میزبانی مان حساب کنیم چرا که حریف مان در بازی گذشته در یک دیدار بیرون از خانه آن پیروزی پرگل را رقم زد. مطمئن هستم که هواداران مان در این بازی ما را تنها نخواهند گذاشت و با تشویق هایشان زمینه ساز پیروزی ما خواهند شد.
انصاری فرد و کریمی در دیدار با ذوب آهن ستاره های تیم شان بودند و توانستند تراکتور را به پیروزی برسانند. نمی ترسی که این دو بازیکن در دیدار با سپاهان هم برایتان مشکل ساز شوند؟
در این که این دو بازیکن از بهترین های تراکتور هستند هیچ شکی نیست اما در دیدار با این تیم باید حواس مان به همه بازیکنانش باشد چرا که همه آنها ستاره هستند. در هر صورت تلاش می کنیم تا خیلی خوب کریمی و انصاری فرد را مهار کنیم.