ملت ایران: تیم بارسا در دیداری دوستانه توانست با نتیجه ۷-۱ تیم تایلند را در ورزشگاه راجامانگالای بانکوک شکست بدهد؛ دیداری که در آن نیمار برای اولین بار با پیراهن بارسا گلزنی کرد.

البته ستاره بارسا در این دیدار پدرو بود که به تنهایی سه گل برای آبی و اناری ها به ثمر رساند.

چند روز قبل بود که مشخص شد نیمار به دلیل کم خونی، دچار خستگی زودرس می شود اما مارتینو در این دیدار او را در ترکیب اصلی قرار داد. فرانک بانگناک و سرجی روبرتو، بازیکنان تیم دوم بارسا، هم در این دیدار از ابتدا به میدان رفتند.

تنها ۱۳ دقیقه بعد از آغاز بازی، بارسا به گل رسید و این نیمار بود که اولین گلش را برای باشگاه کاتالانی به ثمر رساند. این گل روی ارسال کوتاه فابرگاس زده شد.

دو دقیقه بعد، به خاطر خطا روی مسی در محوطه جریمه، یک ضربه پنالتی نصیب بارسا شد که خود مسی آن را به گل دوم تبدیل کرد.

تا پایان نیمه اول، بارسا سه بار دیگر به گل رسید. ابتدا در دقیقه ۱۹، روی همکاری مسی و دنی آلوس، یک موقعیت خوب نصیب پدرو شد و او هم با ضربه ای غیرقابل مهار، دروازه حریف را باز کرد.

چند دقیقه بعد بار دیگر نوبت مسی بود که در نقش گلزن ظاهر شود. ضربه آزاد نیمار، در یک رفت و برگشت به ستاره آرژانتینی رسید و او هم با ضربه ای دقیق، دروازه حریف را باز کرد.

۱۰ دقیقه به پایان نیمه اول، پدرو روی همکاری با مسی، در موقعیت گلزنی قرار گرفت وبه راحتی، گل پنجم را به نام خود ثبت کرد.

در ثانیه های پایانی این نیمه، اعلام یک ضربه پنالتی به سود تایلند، فرصتی بود تا تاراسیل دانگدا، یکی از گل های خورده را جبران کند و هواداران میزبان هم فرصتی برای خوشحالی به دست بیاورند.

در ابتدای نیمه دوم بارسا ۸ تعویض انجام داد اما باز هم تیم برتر میدان بود و خیلی زود به گل ششم رسید. یک پاس زیبا از فابرگاس برای پدرو، باعثشد تا او بتواند هت تریکش را در این دیدار کامل کند.

یک دقیقه بعد، الکسیس سانچس روی ارسال کوتاه اینیستا، گل هفتم را زد تا اختلاف به ۶ افزایش پیدا کند.

در ادامه گلی از خط دروازه ها عبور نکرد تا بازی با همان نتیجه ۷-۱ به پایان برسد.

بارسا در آخرین دیدار پیش فصل، شنبه شب مقابل تیم مالزی قرار خواهد گرفت.