ملت ایران: محمد قاضی اولین گلش برای استقلال را به زیباترین شکل ممکن زد، درست مثل شوت هایی که در ذوب آهن می زد، با باز کردن دست ها، خم شدنی منحصر به فرد و ضربه ای در جا. این بار شوت او هم محکم بود هم دقیق تا یک گل زیر طاقی زیبا در همان دقایق نخست نیمه دوم استقلالی های حافظیه را به برد در این بازی خارج از خانه و البته خرید جدیدشان امیدوار کند.

اما محمد قاضی درست در همین ایام و مقابل همین تیم در فصل گذشته تقریبا چنین گلی به ثمر رسانده بود و شاید برای بازیکنان و هواداران فجر خاطره آن گل به نوعی زنده شد!

قاضی در بازی هفته دوم پرسپولیس مقابل فجر در حالی که تیمش سه بر یک عقب بود با یک ضربه فنی زیبا و دیدنی توپ را به سه کنج دروازه فجر فرستاده بود که البته آن گل مانع از شکست تیمش نشد.

قاضی با گل زیبای خود در مسابقه شب گذشته به غیر از تکرار خاطره گلزنی به فجر آن هم به زیباترین شکل ممکن هواداران استقلال را به این فکر فرو برده که امسال چند گل برای تیم شان خواهد زد.

فصل قبل او با کلی سر و صدا و به عنوان یک بازیکن ملی پوش به پرسپولیس آمد و بعد از گلزنی در هفته دوم و گل به فولاد در هفته های ابتدایی در طول فصل تنها یک گل دیگر به پیکان زد و با وجود مصدومیت ها و نیمکت نشینی های طولانی با این آمار نا امید کننده به کار خود پایان داد.

البته شاید همین که آن زمان قاضی ملی پوش بود و توقع بیشتری از او می رفت کارش را در پرسپولیس سخت کرد اما شاید امسال قاضی برای استقلال بازیکن بهتری باشد. ظاهرا قلعه نویی هم به خاطر دوندگی های این بازیکن به او اعتقاد ویژه ای دارد اما اگر بیلان گل های این مهاجم نوک جالب نباشد در استقلال هم کار برایش سخت خواهد شد.

با این حال فعلا که شروع فصل تازه برای قاضی نجف آبادی خیلی خوب بوده؛ او از همان هفته اول بازیکن فیکس تیمش بوده و بعد از دو بازی خوب پایش هم به گل باز شده است. آیا او زیر نظر قلعه نویی و بعد از احیای دوباره به تیم ملی بر خواهد گشت؟