ملت ایران:پیام صادقیان را می توان در زمره بهترین خریدهای این فصل پرسپولیس قرار داد. مهاجم تکنیکی پرسپولیس که در دو بازی گذشته به عنوان بازیکن جایگزین وارد شده و عملکردی موثر داشته درباره نیمکت نشینی می گوید: «این نظر علی آقا است که من از ابتدا بازی نکنم. او تصمیم گرفته که من در دقایق پایانی به زمین بروم و من هم هیچ اعتراضی ندارم. هر بازیکنی دوست دارد فیکس بازی کند و من هم از این قاعده مستثنی نیستم. دوست دارم فیکس باشم اما اگر نباشم هم حرفی نمی زنم. ناراحت هم نیستم، چون همه ما در پرسپولیس یک هدف را دنبال می کنیم و آن هم موفقیت پرسپولیس است.»
در ذوب آهن، صادقیان با محمود یاوری به مشکل خورد و از تیم کنار گذاشته شد. حالا صادقیان باید روبه روی تیمی قرار بگیرد که یاوری را روی نیمکت خود دارد. مهاجم ۲۱ ساله پرسپولیس در این باره می گوید: «من کاری به یاوری ندارم. گذشته ها گذشته و دیگر نیازی نمی بینم درباره آن اتفاقات حرف بزنم. من کار خودم را انجام می دهم و روی این موضوع زیاد حساس نیستم. مثل همیشه بازی می کنم اما خیلی دوست دارم که در این بازی گل بزنم و هواداران پرسپولیس را شاد کنم. پرسپولیسی ها در این بازی منتظر گل من باشند، چون به دلم افتاده که اگر بازی کنم گل می زنم.»
از صادقیان می پرسیم قبل از بازی سمت یاوری می روی یا نه که او در جواب می گوید: «دلیلی ندارد سمت یاوری بروم. من اصلا به گذشته فکر نمی کنم ولی قطعا این کار را انجام نخواهم داد.»
صادقیان درباره برخورد هواداران پرسپولیس می گوید: «هواداران پرسپولیس واقعا به من لطف دارند. در کوچه و خیابان که مرا می بینند همه از بازی ام راضی اند و این موضوع به من انگیزه می دهد. تا الان که احساس می کنم عملکرد مثبتی داشته ام. امیدوارم از این به بعد هم مثمرثمر باشم.»